bugün

en az 275 canın vebalini taşıyacak olan insandır.
ülkesini seven insandır.
akp dininin neferidir. islam'la alakası olduğunu sanmıyorum.
(bkz: dindar bir başbakan olmasından rahatsız olmak/#23805795)
1900lü yıllarda gerçekleşen maden kazalarıyla 2014 yılında gerçekleşen soma felaketini kıyaslayan bir parti başkanına oy veren insandır.
olayın tüm suçunu tuttuğu partiye yıkmayacak olan insandır.. evet olayın tüm suçu akp ye yıkılmaz.. suçsuzlar mıdır?? kesinlikle hayır..
En az 232 insanın vebalini taşıyacak diyyen yaratığı görünce iyi ki ak partiye oy verdim diyen insandır.
Böyle ölü sevici ölü üzerinden nemalanan kan emicileri gördükçe haline şükrediyordur.
Amk malı teröre verilen 30 bin canın vebalini de sen taşıyosun o zaman.
Böyle düz mantık zihniyeti sikme de ne yap şimdi?
Sırf akp yi kötülemek için ölen onca insanı utanmadan kullanan bu mallar yüzünden akp daha çok iktidarda kalır.
kalbi kömürden kara olan insandır. vatanını sevmez gerçekleri görmemek için ısrar eder. aman benim işim olsunda sikmişim dünyayı felsefesindedir. tanıdığım akepelilerin % 90'ı çıkar meselesi yüzünden destekliyor oy veriyor.
mesele olayın tüm suçunun akp'ye yıkılıp yıkılmaması değildir. güney kore ve letonya'da tüm suç hükümetin miydi? mesele en üst sorumlu olarak hükümetin istifa etmesi gerektiğidir.

kaldı ki akp izlediği politikalar ve hele hele chp'nin önergesini reddetmekle büyük sorumluluk altına girmiştir.
2000lerin başlarında terörün bitmek üzere olduğunu da bilmeyen akplidir.
O kadar kasedi çıkan başbakanı savunan kişiler bu iş kazalarını( ! ) sorgulamazlar. Çünkü başbakanlarına tapıyorlar. Gündemi takip etmiyorlar. Gündemdeki haberlerle ilgili düşünceleri sorulduğunda ise " başbakanımız ne yapıyorsa/ söylüyorsa doğrudur. " cevabını veriyorlar. işte bu yüzden yine akp' ye oy verecek zavallılar olacak ne yazık ki!
bu insanlar yiyicidir efendim akpnin arasında olduğu bir holdingde çalışırlar sonra o holdingler yandaş oldukları için denetlenmez önlemler alınmadığı için bu holdingte ölür bu insanlar öldükten sonra ak partiye oy verdiğinin pişmanlığını yaşasan nolur yaşamasan nolur. mühim olan ölmeden önce kafayı çalıştırıp sorgulamak.
ama elbette bir müsibet bin nasihatten yeğdir böylelerine.
eminim o işçiler güvenliklerini sağlamayan holding sahiplerini denetlettirtmeyen akpye basıyorlardı oylarını.
sen kendini düşünmedin ben mi düşüneyim.
vicdanı olmayan, akli melakelerini yitirmiş düşünemeyen insandır.
Aptal!!!
ak parti er ya da gec devrildiginde bu malların hepsi ben zaten sevmezdim diyeceklerdir. Ama biz anladık bu döneklerin ne kadar da cok oldugunu. Bu memleketten hayır gelmez. Ege trakyayı alalım gerisini soksunlar apo ile götlerine...
akp yokken annesinin baş örtülü dolaşmasına izin verilmedi sanan kişilerdir.
yaşları akpden öncesine yetmez.
imfye borç bitti sanar verginin kol gibi girdirilip seni borçlu yaparak ödendiğini bilmeden.
artik zihinsel engelli diye minibuste gördügünüzde yer vermek zorunda kalacaginiz 47 kromozomlu yaratıkcık.
Ölen insanların üzerine çöreklenen adi şerefsizlere dersini yine verecektir.
muhalif zırvası.

işte muhalefetin ne kadar acınacak halde olduğunu bir kez daha gördük. bir olay olsa da ak parti'ye oy verenleri aşağılasak diye bekleyen bu sürüngenler, zamanında her şehit haberi geldiğinde pkk'dan çok akp'ye söven tiplerdir.

ölen madenciler umurlarında mı peki? değil. madenciyi önemseyen adam yas tutar. haberi alır almaz ağzından salyalar saçarak milleti aşağılamaz, dolaylı yoldan "katil" demez. "fırsat bu fırsat" deyip sokakları karıştırma çabalarına girişmez. bunu yapanların samimiyeti, gezi parkında ölen bir terörist için anma töreni yapıp 1 saat sonra okey oynamaya giden barzoların samimiyetiyle eşittir.

şimdi rahat rahat kudurabilirsiniz. hazır gezi terörünün yıldönümü de yaklaşıyorken sokakları tekrar karıştırın da birkaç kafa daha kırılsın ve ak parti oylarını arttırsın. bu sefer esnafa dikkat ama.
Yasadigimiz her buyuk olaydan sonra bizi dusunmeye iten insan toplulugudur.
(bkz: nato mermer nato kafa)
kötü insandır ölü sevicidir efenim! cumhuriyet dönemindeki atatürk dönemindeki isyanlara bile sığınırlar efenim!

-hem de çok ölü sevicidir akpliler efenim her güm güzel ölüm görmek bile isterler o kadardır yani! kan emici akp efenim!
Son olaylardaki hatalılara destek vermekten çekinmeyen insan.
ölenlerin kanını emen chp lilere oy vermesi istenen kişidir.
chp çok hümanisttir çünkü, darbe yapan, başbakan asan mısırdaki idamlara alkış tutan başkasıydı.

köpek herzaman ki gibi yine köpektir. değişen bir şey yok, berkinin cenazesini bahane edip burakı öldüren, en başta o berkini oraya süren de chp değil miydi?
insan demişsin.