bugün

Hakkari’de 11 yaşında bir kız çocuğuna 3 kişi tecavüz ediyor.

Tecavüzcüler yakalanıyor. Tutuklanıyor.

Tecavüzcüler avukat olarak muhafazakarlığın bayraktarlığını yapan partimizin, evet doğru bildiniz AK Parti’nin il başkanını tutuyorlar.

Bu arada devreye aşiret “omertası” yani sessizlik yasası sokuluyor.

Allem kallem derken, “delillerin tartışmalı olması” nedeniyle 8 aylık tutukluluğunun ardından mahkeme sanıkların serbest bırakılmasına karar veriyor.

3 kişinin tecavüzüne uğrayan ve adalet bekleyen 11 yaşındaki kız çocuğu intihar ederek hayatına son veriyor.
allahın laneti sebep olanların ve müdafaacısı olanların üzerine olsun...
pkk'lı öşexçilerin cirit attığı şehir hakkari ve çözüm sürecinde pkk'ya gırtlak genişleten ak*pe denen nemrut parti... ortadoğuda sıradan bir gün ve sıradan bir olay. 11 yaşındaki bir kız çocuğu be abi. yemin ediyorum sabah sabah içim karardı. bu ülkede kız-erkek fark etmez, çocuk sahibi olmak bana resmen delilikmiş gibi geliyor artık. çocuklarınıza sahip çıkın, göz kulak olun. etraf onun bunun çocuğu sapık kaynıyor.

(bkz: akp ve pkk ilişkisi)
(bkz: çözüm süreci)
allah belanızı versin ya.
Dünde adam eski karısını bıçaklıyor sokakta, bıçak ölümcül yerlere denk gelmediği için katil adayı serbes bırakılıyor adaletinizi s.... M
Doğu ve güneydoğu Anadolu bölgesinde kadın ve çocuk intiharları gerçek değildir cinayettir katliamdır.
Tecavüzcüler 18 yaş altımı acaba malum bizim ülkede 18 yaş altı çouk oluyorya ondan merak ettim.suçun yaşı olmaz kıracan kafalarını bence.
başkaları da serbest bırakanlara aynı acıyı yaşatır inşallah.
Bugün fatih Altaylı'nın yazısında okudum, kanım dondu yine. Sıradan bir vatandaş olarak adalet istiyorum...
Sabah haberi görünce felaketin büyüklüğü yüzünden kaçtım, görmezden geldim.
ilk düşündüğüm şey o sapıkların üç gün sonra salıverilmesi gerçeğinin can yakan tarafıydı.

Biz bu salıvermeleri kanıksadıkça o ateş bir gün hepimizi saracak. O kız çocuğunun sesi olmak zorundayız. Adaletin işlemesi halkın gücüne bağlıysa o zaman hepimiz birlik olmaya mecburuz. Evlatlarımız için, torunlarımız için, temiz bir vicdan için, en önemlisi de bu dünyaya kırgın giden o kız çocuğu için bunu başarmak zorundayız. Dönmeyen adalet çarkını birlik olarak döndürmeliyiz.

iç yakan, insanı kahreden iğrenç bir olay. Yapanlar bir bir geberir dilerim.
11 yaş, intihar, tecavüz...
Bunlar nasıl aynı haberde geçebilir?
Kendi adaletimizi mi sağlamamız lazım, bu adalet neden artık sadece bir "siyasi parti" adı?
kızı bir de kayalıklardan atmışlar ölmemiş böyle orospu çocuklarının ceza alması gerekiyor.
Korkunç bir durum. Daha 11 yaşında bir çocuk. Vicdanları sızlatan, yürekleri yakan.
Hayal bu ya Bu iğrençliği yapanlar ve savunanlara olması imkansız tabii ama mesela idam cezası verilseydi vallahi gönüllü celladı olurdum. Sanırım bunu yapmak isteyen çok insan olur benim gibi.

Hayali bile rahatlatıcı ah bir olabilse. Tecavüzcülere idam. Şöyle en acılısından.

Sıkıntı şu ki hapis cezasının bile uygulanmaması düşündürücüdür.

Not: burada sadece bir başlık ve başlığın entrysi var. Sadece oradaki satırları okuyarak onun üzerinden yorum yaptım. Anlatılan olayın doğruluk derecesi , nedir, ne değildir, yani adlı ve hukuki tam olarak yaşananlar nedir pek detaylandırılmadığını, hatta kaynak dahi olmadığını da görmüyor değiliz.
--spoiler--
müslüman kürtlerin tecavüz edip acıdan kendini öldürttüğü bir çocuk. bunu yapanlar 100% müslümandır arkadaş. o kültürün içinde aleviler hariç hepsinde var.
--spoiler--

böylesi köpeklere bakıp alevilerin hepsini kuduz zannetmeyiz biz müslüman türk halkın bir ferdi olarak!
Bazıları haber için kaynak sormuş. Ben bu yazıyı fatih altaylının sitesinden aldım.tabiki her haber ispatlana kadar iddiadır. Ama Türkiye'de asla olmaz diyemeyeceğimiz bir iddia. Paran varsa, iktidardan bağlantın varsa bu ülkede herşey mümkündür,

Ayrıca yandaş basın dışında başka haber sitelerine de bakarsanız görürsünüz. Twitter ve onedioda da vardı haber.
çok kötü bir olay. kız çocuğuna yazık ancak bu olay 2016 yılında olmuş yani yeni bir olay değil. tecavüz, çocuk istismarı, tehdit çok kötü şeyler.
Bunları kezzap döküp yakacaksın amk.
Bari bunlara idam gelsin.
Allah belalarını versin. Şerefsizler.
yazık. çok yazık. henüz ilkokula giden ufacık çocuk. bunu nasıl yapabildiniz o çocuğa. bu tecavüzcülere destek çıkanların hiç mi vicdanı yok.
kızın annesi babası kim bilir nasıl yıkılmışlardır. allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun minik yavrunun. ona bunu yaşatanlar da taş olsun, aldıkları nefes haram olsun.
Bir hoşgörü ve barış dini olarak (bkz: islam)
hakkari denilen yerde ben gençken 80 öncesi adli suç çok azdı ,hakkari insanı melek gibiydi.

örneğin artvin'de aynı,orman suçu haricinde suç yok gibi idi.

şimdi her yer bozuldu,ben bu konuyu 1 hafta kadar önce okudum yarıda bıraktım 2 gün önce halk tv.de timur soykan açtı konuyu kanalı değiştirdim. kaçtım yani.

işin boku çıktı ,anlarım bir kaç münferit olay olur ama bu tip pedofili olaylar sıradan hale geldi.

daha da kötü olacak, devlet görevini yapmıyor ..

birde bu pedofili olayını kürt'e ,türk'e mezhebe bağlamak saçmalık ,sapıklık bu ..
edirne'de de oluyor , kars'ta da.

rezalet yazmaya utanıyor insan.

allah belalarını versin.
Başlık dünden beri 5 sefer karşıma çıktı.
Her seferinde yorum yazmaktan imtina ettim.
Şimdi o kadar kötü küfür edeceğim ki, müsebbiblerini adamdan sayacaklar.
O yüzden yine yorum yapmayacağım.
Dayanamıyorum ama katlanacağım.
Bir topluluğun kısa denebilecek süre içinde birden suça çok çok daha yatkın hale gelebileceğini düşünmek aptallıktır bana göre. Eğer gerçekten kayıtlarda adli suç olayları az ise bunun nedeni suç işlenmiyor oluşu değil polise gitmek yerine kendi aralarında halletmeye çalışmaları gibi nedenlerdendir daha çok diye düşünüyorum. Zaten o taraflarda hala orta çağda yaşıyorlarmış gibi feodalite ve bunların suçları daha çok kendi içinde halletme huyu var diye biliyorum..
halk bilinçli olsaydı, kendisine şu soruyu sorardı; neden çoğunlukla tecavüzcüler dincilerden çıkıyor?
üstelik mevki makam sahibiymiş bu kişi. bu haberi gündeme getirmeyecekler. başka suni gündem yaratıp örtbas edeceklerdir.

https://www.cumhuriyet.co...ocuk-intihar-etti-2116417