bugün

sabancıların torunudur bu zat,st.benoit'da okur.
benimde hemşerim ve adaşım olan kişidir. maalesef şehit olmuştur. başımız sağolsun...
ebu seyyaf hareketi saflarında savaşırken ölmüştür. adı geçen örgüt el kaide bağlantılı olduğu iddia edilen bir örgüt ve bahsi geçen şehit filipinler cihadı şehididir.
Squash da yenilendir.
Arzu-Ömer Sabancı çiftinin oğlu ve Hacı Sabancı'nın kardeşidir. Boston'daki Tufts University'de okuyor.
tesadüfi olarak bir tweette adını gördükten sonra google'ladığım güzellik. hacı sabancı gibi bir kardeşe sahip olmak onun için ekstra şans çünkü yakışıklılığı daha da pekişiyor. soyadını konu dışında tutarak belirtmeliyim ki ciddi anlamda karizmaya sahip. takım, klasik çizgilere sahip kıyafetler her erkeğe yakışmaz ancak şu fotoğraf http://instagram.com/p/xCL5M8QsPe/?modal=true ile elimi çenemin altına koyup bakmama sebep olmuştur. annesine çok tutkun ve hasta Beşiktaşlıymış bu arada. hatta bjk yönetim kurulundaymış. kızlar kıps kıps *
oğlancıya benzeyen 1991 doğumlu sabocu.
instagram'da bayram mesajı ile beraber fotoğraf paylaşmış.
buraya kadar güzel her şey de fotoğrafın altındaki yorumlara bakınca ne denli aptal, asalak kızlar varmış anlıyorsunuz.

resim:görsel

yorumlar:görsel
görsel

ben anlamıyorum amına koyim.

biri çok yakışıklı olunca siz hemen aşık mı oluyorsunuz?
hayır hiç sanmıyorum amına koyim aşk dediğiniz şey sikişmenin kibarcası size göre.

bir başka etken de adamın soyadı "sabancı"

o fotoğrafa yorum yapan kızlar adamın yakışıklılığına hayran kalıyor ya o kızların yanında bmw ile dur o çocuğu unutur kesin.

olum böyle kızlar aynı türk dizilerindeki başrol kızlar gibidir.

dizideki yakışıklı çocuğu gördüğü ilk an artık mallaşmaya başlıyorlar.

gerçi böyle kızlar takvim yaprağı gibi sevgili değiştiriyorlar her gün başka birine aşık oluyorlar.

sizin ben duygularınızı sikeyim.
hacı sabancı'dan sonra türk kızlarının radarına girmiş bir başka sosyete çocuğu. bu ilgiden zevk almış olacak ki halihazırda ask.fm hesabı dahi bulunmaktadır.
arkadaşlarım sağ olsun boyunun 1.78 olduğunu bile biliyorum. zengin işte.
Sabah sabah özge ulusoydan hacı sabancıya oradan da hakan sabancıya geçtim, nasıl oldu ben de anlamadım. Ama adam yakışıklıymış. ilk kez gördüm ve hacı sabancı için bir kez daha üzüldüm. Sabancı ailesinin ilk ve tek yakışıklısı. Beşiktaşlıymış da. Bence çok şımarık bir tip de değil. Tabi burada beni bağlayan hiçbir şey yok. *
görsel
Hakkında çıkan habere böyle tepki vermiştir bu sabah.
hem çok zengin hem çok yakışıklı hem çok sempatik hem çok karizmatik.

ama biraz boyu kısa.

olsun yine de verse nefessiz.
lan buna yakışıklı diyen varsa ben daha bişey yazmıyorum bu sözlükte.
O aileden o burun çıkmaz.
Büyük olasılıkla estetik.
n'oluyo lan burda?
güzel kızlarla avrupada gününü gün eden zengin kişi.

görsel
Sabanci ailesinin en vasifsiz cocugu bence.
Yarin obur gun holding abisine kalacak haberi yok yerinde olsam ben de abisi gibi simdiden biseyler yapmaya calisirdim.
Diğer zengin çocukları gibi değilmiş.
Yakışıklıymış züppe !
ramazan ramazan zina yaptığı iddia edilen, büyük dedesinin adı hacı olan şahıs.
parasının hakkını veren şahıs.

kimse bana masal anlatmasın, o zenginliğe rağmen sapıtmadan durabiliyor adam.
Takildigi kiz travesti galiba bunlarda da hic zevk yok.
parası tipi ve zekası olan adama herşey mubahttır arkadas.
bırakın istediğini yapsın.
(bkz: hakan sabancıyı sanaldan tavlamak isteyn türk kızı)

·instagram'a girin.
·Arama butonuna "hakan sabancı" yazın.
·Önünüze çıkan herhangi bir fotoğrafın altında bulunan yorumları okuyun.
Üstte yazdığım maddeleri sırasıyla yaptım ve hemcinslerimin ne denli iğrençleştiklerine tanık oldum.
Bu nasıl bir terbiyesizliktir?
Bu nasıl bir aşağılamadır?
Sadece soruyorum. Benim aklım almıyor.

Neyse.
Parası ve tipi dışında pek bir vasfı olmayan bu kişinin fotoğraflarına baktığımı söylemiştim. Tüm o iğrenç yorumların arasında, erkek bir arkadaşımıza ait olan bir yorum dikkatimi çekti. O yorum da şu;

görsel

Bir fotoğraf ve altına yapılan yüzlerce yorum Her şeyi çok güzel özetliyor.
Açılın benim de bir tespitim var.

Bu playboy kardeşimize sevgili hemcinslerimin bu kadar ilgi göstermesinin sebebi türk dizilerinden aşina olduğumuz zengin yakışıklı erkek modelinin gerçek hayatta ki versiyonu olması. Kızlarımızın kendilerini alçaltarak bu vatandaşa yazmalarının asıl sebebi budur efendim.
güncel Önemli Başlıklar