bugün

kendimi bildim bileli aynı bu adam.
be adam!
neden yaşlanmıyorsun? sen aynen bu halinleyken ben çocuktum danslarını taklit etmeye çalışırdım.
şimdi büyüdüm yaşlandım dans figürlerinde senkron tutturamaz hale geldim.
sende aynı hareket, aynı bereket.
bu ne enerji kardeşim.
yaşlan torun torba sahibi ol, önümüzü aç, psikolojimizi bozup durma.
Hakan Peker, Karbon Fiber. (yaşlanmamasının sebebi budur)
sözlükte an itibari ile yazar olarak bulunanların tamamını gömecek sanatçıdır. yıllar ilerliyor, saçlarımız dökülüyor ama o hep aynı arakadaş.
arkadaş adam hiç değişmiyor. benden genç gösteriyo şerefsizim. karam aşkın sevgin bu mu ile büyüdük biz. ne olacak bu aşkın sonu ilede tükendik biz. * güzel şarkılar vardır bu adamın. bunlar dan birisi çakma tikky lere gelsin. adam ileri görüşlü.

http://fizy.com/#s/1m4m6a

(bkz: köylü güzeli)
çocukken hey corç dinleyerek büyüdüğümüzden midir bilinmez bu adamı sineye çekişimiz, vefa örneğidir hala onu dinleyenler. zira artık eski şarkılarının tadı yoktur. şu sıralar karamela diye albüm çıkartan, çıkış parçalarının isimleri betimlemelerle süsleyen şarkıcı.
(bkz: taş gibiyim)
(bkz: karam)
(bkz: uçuk kaçık)
(bkz: karamela)
nolur sanat müziği söylemesindir.
önüne gelen veda busesini söylüyordur. şarkı mahvedilmemelidir.
bu öğüğüğüğüksüüüğüğüz tağağağağvrını tağağağakmayağağğaktın. ğağalamayla olmaz hakancım o.
50 küsür yaşına gelmesine rağmen hala ne güzelsin karamela karamela tarzı şarkılar söylyerek güldüren şarkıcı. olgunlaşması gerektiğini düşünüyoruz artık. en azından karamela dememeli
şu an kanal 24 ekranlarında görüyorum kendisini, biraz yaşlanmış gibi;25'i bulmuş sonunda.
hey corç versene borç adlı parçasının uzun yıllar sonra klüplerde kıymetinin bilindiği şarkıcı.

--spoiler--

Hey zil çaldımı, kızlar çıktımı
Bizim öğretmen dalgayı çaktımı
Seninki hülya benimki rüya
Ders çıkışında okulun kapısında dikil ha

Hey corc versene borc
Olmaz maykıl bende de yok

Sinemada film var hey sende kaç para var
işte geliyor kızlar bu işte bir iş var
Yarımda çay var ikide maç var
Kahvede kumar moruk paraları sökül ha

Hey corc versene borc

Önlere geçelim baylar ilerde boş yer var
Biletçi diyorki bozuk olsun paralar
Evet sayın bay biraz öne kay
Vay canına vay
Manitanın arkasından çekil ha

Hey corc versene borc

Karnede zayıf var hapı yuttuk çocuklar
Evde bizi bekler kızgın suratlar
Deniz ve kızlar diskoda danslar
Uçtu rüyalar eylülü unutma sıkı çalış ha

Hey corc versene borc

--spoiler--
90 lı yılların veziri bugünlerin rezili dense de;
günahlar gibi bir şarkıya imza atmıştır.
karam adlı şarkısındaki sinsi sinsi gülüşleriyle dikkat çeker.
fazla argo içeren bir konuşması var mıdır bilinmeyen popçu.

(bkz: uludağ sözlük moderasyonu/#12788231)
bir efsaneydi şarkısı ile bir efsaneydi.

http://video.google.com/v...ocid=-5473376691889322172
ahmet kaya'nın şarkılarını da söylemiştir.

(bkz: doğum günü)

(bkz: hani benim gençliğim)
şu anda 48 yaşında olmasına ağmen , hala genç göstermektedir. tabi son 5 yılda azıcık çökmüşlüğü de var .bildiğim kadarıyla şu anda otuzlu yaşlarda bir oğlu vardır. onunda 5-10 yaşında bir çocuğu olsa . hakan peker dede olmuş oluyor .

eğer torunu varsa gerçekten , ne şanslı bir çocuk diyordur arkadaşları onun için. dedes bıraksa mesela okula , onu tanımayan arkadaşları kim baban mı diye sordukları zaman . yok dedeeeeeeeeeem diyecektir.
haxball nickim.

(bkz: pm atanlarla oyun oynanır)
ne içiyorsa aynısından istiyorum şarkıcısı. ben ilkokuldaydım bu adam böyleydi, geldim kaç yaşına hala aynı... kaç yaşına kısmı önemli değil, seneler geçti manasında hani!...
kaç yaşında oldu yine de genç gösteriyor çok maşallah!
--spoiler--
hakan peker 48 yaşında. arkadaşları ona benjamin button diyor.
--spoiler--
sanırım azra akın'a laf sokmaya çalıştı "bana niye sen jüride değilsin dediler, önemli değil ben orada da burada da hakan peker'im " diyerek. yanlışlardasın dostum, devir agresif yarışmacı devri değil.
kıskandıgım sanatcı kişidir. ellisine yakın ama benden genc görünüyor yaf.
ajda pekkanın erkek versiyonudur. yaşlanmıyor adam arkadaş.
kıçının kılları kadayıf olmuş bir güzel insan.
dans yarışmasında juri yerine yarışmacı olarak katılması kendisine çok eksi puan kazandırmış kişi.
çanakkale çingenesi.

edit: surat yapısından anlayanlar, son katıldığı yarışmada yüzüne bakabilirler. yoksa sanatçı saydığım bir adamdır.