bugün

bana 2000'li yılları hatırlatan muhtemelen galatasaraylı yazar.

hoşgelmiş, koştursun bakalım.
hakan şükür hayranıdır.
her şey gelip geçici dert de sıkıntı da mutluluk da. içini ferah tut.
Çoktan gelmiş yazar. Yine de Teşekkürler dostum.
(bkz: çevik kask tak)
Umarım Instagram daki kamu sayfalarına fotoğrafını atıp, üniforma meraklısı üç beş kızın saf ve malca duygularıyla oynamıyordur.

Ya allah bilir uniformasız tek fotoğrafı yoktur, hatta profil fotografi ise kapısı açık olan shortlandın içinde verdiği pozdur asdfjk.

Sosyal medya/instagram analizcisi essy. Teşekkürler.
Arkadaşlar ergenligimi hatırladım.
Abimin şapkasını uniformalarini giyer, 3-5 fotoğraf çekilip feyste begeni kasardım.
Duygulandım.
an itibariyle sarsılarak göz yaşı akıttığını düşündüğüm , yazar.
bir eduardo edric golü değildir.
çok yakışıklısın. acayip bir adamsın, erkek olarak ben bile kıpır kıpır oldum ama lütfen artık foto atma. bir yazar.
Art arda fotoğraf paylaşan yazar. Şöyle bakıyorum, demek ki ekmeeeni yiyor yoksa niye paylassin. Ben de paylasmistim hicbi cacık olmamisti. Bu cocukta oluyor demek ki. Bu çocuk da boyle aga ne diyim şimdi. Helal beggg.
görsel

(bkz: başlıkları alt alta okumak)

ben demiyorum o diyor, bkz;

https://m.uludagsozluk.com/e/34899660/
arkadaş, allahını seven şunun üstüne kadın atsın. yoksa ben kendimi feda edeceğim. evet.
cikolatali pasta adlı yazardan daha güzel olan yazar.
Ahaliyi polislerden soğutmak icin uğraşan bir hewalsporlu oldugundan şüpheleniyorum. insallah trolldur.
Özgüvene kafa atmış yazar. Çok sakat is yapıyorsun sayın yazar benden söylemesi.
iyi de neden hep aynı fotoğraflar demek istediğim yazar.

Hakgeldi her gün geliştirirken kendini bu hep aynı fotoğraflarda.
Tahminimce bir şizofren veya fotoğraftaki kendisi değil eğer şizofrense allah akıl fikir versin.
Fotoğrafını görünce kendimden utandım ve siktir delisin dedim. Manken olacakmış adammış ama malken olamayacağını söylemişler. Üzüldüm.
Geçmiş olsun.
zırt pırt resim atmasa iyi yazar aslında.

(#35196984)
özgüveni alkışlanası yazardır.
(bkz: Yağuşuklu)
Yüzüme vurasi geliyormuş..
aşık mısın nesin bana.

Açık konuş ki anlayalım.

Ben sana bakmam çok sevgilim var.

Benim Peşimi bırak.

Edit hezeyan adlı bayana ithafen yazdım. Hasta mıdır nedir?
Yaklaşık 53 gün aradan sonra Sözlükte tekrardan yazma hakkını elde eden yazar. Ayrıca yakışıklı yazar.
Yazmak istiyorum gel beni al, al beni lan al beni..
görsel