bırakmanı öneriyorum.
eğer bir öneri bekliyorsan içme derim. para verip öldürmeyin kendinizi.

bırakın kurtulun!
Sarma iç. Cok hafifleri var.
Marlboro touch. Bu slim olanından. Hem hafif hem kesiyor. Bir de winston un bi sigarası var heryerde bulunmaz hafif içen bayanlar siparişle getirtiyor genelde. zifir, katran oranı falan en düşük olan sigara hem de hafif.
Ne iyi adamlarsiniz. Duygulandim. Yanlislikla sözlük yerine sigara birakma hattina mi yazdim. Tesekkürler hepinize
bırakmanı öneririm.

yok ben illa içeceğim, kendime maddi ve manevi zarar vereceğim diyorsan, george karelias and sons tütününden öneririm. 25grlık tütünü 3,5günde tüketiyorum. yunan, bulgar hududundan alabiliyorsan 6TL, premium tekellerden 13-14TLye tedarik edebilirsin. nispeten kötünün iyisi olan bu tütün sayesinde içeceğin miktarı kendin ayarlayabilir, sarma zahmetinden dolayı ise bir anlamda sigara içme isteğini öteleyebilirsin.
Murattı one.

Zifir, 1 mg.
Nikotin, 0.1 mg.
Karbonmonoksit, 2 mg.

Tek kötülüğü cebe zarar günde iki paket garanti.
captain black.
golden virginia sarıp içebilirsiniz. Hafiftir.
bahar al 2 gün iç sonra almazsın zaten ve sigarayı bırakmış olursun .
görsel

şaka şaka.
çestır mavi.

öneri isteğidir.
Küba tütünü üste sinen ağır sigara kokusu bırakmıyor boğaz yakmıyor, çok fazla duman çıkıyor. Çok hafiftir öneririm aynı zaman da 20 tanesi kızılay karanfil sokakta 4tl.
Chesterfield mentollü aynı zamanda gördüğün en boktan sigara.
hafif sigaradan ziyade üç ayda sigara nasıl bırakılır hemen giriyorum:

1- günde bir paket sigara içiyorsanız bunu hemen 12-10 dala düşürün beş gün böyle devam edin.
2- internetten herhangi bir kit * ve nikotinsiz liquit siparişinizi verin ve gelene kadar günde 8-10 dal ile idare etmeye devam...
3- kit geldikten sonra artık sigaraya dokunmuyoruz. Her canımız nikotin çektiğinde e-sigaramızı yakıyoruz. bu şekilde nikotini bir süre uzakta tutmayı başarabiliyorsunuz.
4- nikotinsiz liquitle devam ederken aynı zamanda nikotinlisini de sipariş edin ve gelmesini bekleyene kadar e sigara devam...
5- Nikotinli liquit geldikten sonra kullandığınız kite titiz bir şekilde takviye ediniz. Çok ultra iyi bir sıvıyla gelmemesi durumunda nikotinsize oranla tadını iğrenç bulacak ve nikotinsiz sıvıyı kullanmaya devam edeceksiniz.
6- Böyle bu yöntemle 3 ay sonra kite olan bağımlılığınız da giderek azalıyor ve en sonunda ikisini birden bırakmış oluyorsunuz.

başarıyla test edildi, şiddetle tavsiye ediyorum bu yöntemi.

bunların dışında hafif sigara önerim esse'dir.

edit: imla
mavi parliament sigara diye düşünüyorum. tabii gerisi sizin zevkinize kalmış
Marlboro touch gray. Hem kokusuz hem hafif. Bir tık üstü icin blue.
camel white.
marlboro touch .
o değil de böyle hafif sigaraya geçe geçe bırakabilen var mı?
pall mall turuncu.
(bkz: golden virginia)
Winston white moruk.

Oyle hafif ki su niyetine cekersin, dumani bile cikmaz.
sigara içmiyorum kafam rahat .
Kent'in bir sigarası vardı hatırlamıyorum adını. Tüm değerleri 01'di. içmiyor gibi bir şey. Bir paket içsen bir parliament doyumu vermez.
Malboranın yandan açılan ince sigarası. Homoseksüeller, çok rütbeli subaylar ve kendini sair menfaat için erkeklerin zevkine terkeden bayağı kadınlar içiyor.