bugün

hadiseye güzel değil diyen türk erkeğinden çok daha haklı olandır.*
zevklerin tartışılamayacağı bir dünyada bulunuyorsak normaldir.
adriana lima yı da güzel bulabilen tipik türk erkeğidir. *
aramaya inanmayan tipik türk erkeğidir. oysa bir baksa çevresindeki hatunlara hadise'nin geçtiği işlemlerden geçmeleri halinde hadise'den daha çirkin değildir hiçbiri.

evet hadise hoş kız, çok hoş kız. ama sokakta yürürken göremeyeceğin bir kız değil.
buyuk cogunlugunda iktidarsizlik sorunu vardir. o nedenle bu guruh bazi sahislari guzel bulmakla yetinir. ara sira kendilerine soyle sorular yoneltilir;

"x kisini guzel buluyor musun?"
"evet x kisisini guzel buluyorum"

bu andan itibaren pek sahnede olmaz bu tip turk erkegi. dusunsenize adam tamamen isatistiki veriden ibaret, neredeyse sadece 1 ve 0'lardan olusuyor. gidip iki hatun eli tutsa tabii ki hadise'yi guzel bulmayacak, cunku hadise ortalama bir turk kizi, no offens.
sağlığı yerinde normal erkektir..
(bkz: ne diyem mahmut mu diyem)
--spoiler--
-baldır?
-tamam.
-bacak?
-tamam.
-ne duruyosun?
-asılsanaaa asılsanaaa.
--spoiler--

kriterlerine sahip zihniyettir.
hadise'nin sunuluş biçimi, bu tipik erkeği yaratmaya odaklıdır. bu yüzdendir ki, hadise iki bacak arası eril organın gelişim aşamalarında büyük rol oynamaktadır. bahsi geçen tipik erkek bu sanıyı oluşturmakta haksız değildir. kaldı ki, hadise'nin seksüalite iddiası sadece kendi yurduyla sınırlı kalmamış, eurovision aracılığıyla bütün dünyanın onayından geçirilmeye çalışılmış, servis edilişindeki başarısızlıklar, hadise'den beklenen başarının elde edilememesine yol açmıştır.

ne diyorduk: hadise, duyusal organlara hitap edebilecek kapasiteye sahip olmasına rağmen cinsel organlara hitap etmeyi tercih etmiş, bu nedenle hayatının geri kalan kısmını cinsel bir kişilik olarak sürdürmeye mahkum olmuştur. tipik erkeklere düşen ise, hadise'nin bu özelliğini sıradaki otuzbir'e malzeme etmek olmuştur.

sıradaki otuzbir, tüm abazanlar ve hadise sevenler için gelsin

halimi anlayan yok. herkes kendi derdinde.
biz mi skmedik, sanki sen verdin de?
bir garip jimin'im; illa sikişte gözüm yok.
eskimotube'm açılsın; ben otuzbirime bakarım.

otuz bir çekiyorum diye hor görme beni.
hele bi amsız kal, görürüm ben seni.
yeterince erekseyim, üstüme gelmeyin.
verin şu sabunu da, otuzbirimi çekeyim.
beni güzel bulmayan tipik türk erkeğidir.
(bkz: hadise yi güzel bulmayan zihniyet)
sokak kültürü ile içli dışlı olunduğunda türk erkeği olmak ile alakalı olmadığı anlaşılan durumdur... genel felsefe şudur ki "nefes alsın yeter"... ve bu dünyanın bir çok yerinde de böyledir(gidip görmedim ama çok sağlam duyumlardır). ingiltere'de bir maç çıkışında taraftarların(holigan da diyorlar, hatta hooligan) arasına koy bakalım hadise'yi... hadise çıkmazsa ben de hadiseyim. velhasıl olur böyle şeyler diyor ve geçiyoruz.
makyajlı haliyle güzel bulanlara hak verilebilir.*
aslanım benim erkeğidir. helal olsun yürü be, kim tutar seni, parçala affetme erkeğidir! güzelden anlıyordur. bi de adriana lima'yı güzel buluyorsa tamamdır.*
genel itibariyle kapali olan yerleri açık olan yerlerinin %10 ununu oluştuan bayanlardan hoşlanan türk erkeğidir. * bu arada türk erkeğine göre şerbet veren hadisey'i tenzih eder, çalışmalarında başarılar dilerim...
ben güzel bulmuyorum mesela. sonucta onu güzel bulanlar tipik türk erkeği ise bulmayanlar da s.kik türk erkeği olacak değil yani. o yüzden gelin güzel bulmayalım.
- geçen gün yine amerika'dayım.
+ ziyaaaa!
- bu karı geldi yanıma. bana aşık mış meğersem. *
+ ziyaaa susss!!!
- ya abi bi dur da konuya gireyim yaaa, hadise'ye bok atıcam bi kılıf arıyorum. üfffff... bak giderim haaa evden
+ gidersen git lan. git hadi.
- bak gidiyorum, sonra çok pişman olursun.
+ git uleyyyn.
- çat...
* *
benzetme yöntemine gidecek olursak; belki de tadı hiç hoş olmayan, hatta tabanı sadece kuru bi kekten oluşan, krem şanti ve afrodizyak meyvelerle süslenmiş muhteşem görünen bi yaşpasta... Türk erkeğinin de midesine düşkünlüğü bilindiğine göre -eh normaldir... dedirten durumdur.
hadise'ye bakınca köydeki orta-üst güzellikteki bir kızın allanıp pullanan halini gören erkektir. valla adriana lima tutup (ki çok beğenmem) diz çöküp sini bezini dizlerine çekip başına yazmayı arkadan bağlayıp yufka açmaya başlasa felaket sırıtır ama hadise başlasa hiç sırıtmaz. işte bu yüzden beğeniyordur.

not:laf dokundurduğumu düşünen olmasın çünkü ben bu hatunu bu yüzden daha güzellerinden fazla beğeniyorum.
türk kızlarının standartlarının üstünde olan hadise'yi beğenmek evet çok normaldir. ancak herşeye ''abaza'' lık damgasını vuran sevgili sözlük yazarlarınında derdini anlamamaktayım. kedi ciğer ilişkisi zannediyorum.

edit : hadiseyi bile beğenmeyen yazarlara, beğenmedikleri o hadise verilse kızı, ceylan yakalamış etçil bir hayvan gibi parçalarlar orası da ayrı bir konu.
tarkan ve murat boz un kızlar tarafından hayranlık uyandırması klişeleşmiş olmasına rağmen erkekler tarafından 'gay olum bunlar kesin' tabiri kullanılması cevabını getirir akla.
(bkz: orasini burasini acan kadina seksi diyen erkek)
erkeklerin güzellik kavramının kadınlardan farklı olması nedeniyle polemiğe dönüşebilecek önerme.kadınlar için güzellik genellikle yüz temalıdır.erkekler de farklıdır.ama gerçek şu ki hoş kadın neyi var yani..vücudu güzel,yüzü idare eder,alımlı,çekici daha nesi olsun be!
bilimsel gerçektir,aksini iddaa edenlerin doktora görünmeleri şiddetle tavsiye edilir.
hakli olan erkektir. su suratin guzelligine bakar misiniz :

görsel
*
hadise nin güzelliğini kabullenmiş kişidir.