bugün

iktidarın milyon milyon cebe indirdiklerini haber yapacak gazeteci kalmadığı için bunun haber olması gayet normal.
mustafa ceceli'ye akepe li belediyelerin verdiği paraları görmeyen srefsiz söylemidir. ulan karı en azından popçu, ne ise o. mustafa ceceli denen yobaz, cukkayı doldurmak için günah olduğuna inandığı şeyi yapıyor. islamda şarkı söylemek, karılarla dans etmek yassakkk.
Başta neden yılbaşı partisi?
Senin kültüründe yılbaşı diye birşey var mı be soysuz köpek?
ikincisi neden hadise?
Üçüncüsü neden bu kadar para?
Bunların hepsini parti konusundan bağımsız soruyorum.
iktidara hırsız diyenler eşşşşekler gibi mecburlar bunları demeye .

o na hırsızdı buna soyguncuydu şuna dolandırıcıydı eee hani sen niye iktidar olmuyosun ?

nerde icraatların nerde heh ?

sende o kafa olduğu sürece daha çoook hırsız dersin soyguncu dersin . elin mahkum çünkü bunları demeye .

ne diyecektin ?

-efendim bizde iktidardan çok memnunuz geri vites yapıp eve gidiyoruz çay demliyoruz . mu diyecektin ? nerdeeee .

yani sende o kafa olduğu sürece ahmet gelecek hırsız diyeceksin hüseyin gelecek soyguncu diyeceksin ali gelecek dolandırıcı diyeceksin çünkü sen bundan fazlası olamazsın !

senden bir bokum olmaz yani . 65 senedir olamıyor bi 65 sene dahada olmayacak .

en güzel kısmıda şu bu sistemi siz getirdiniz ve altında ezim ezim eziliyorsunuz .

noldu seçme ve seçilme hakkı götünüzün damarlarında patladımı o seçme seçilme hakkı şimdi heh ?

hee pirinç kadar aklınıca hep siz seçilecektiniz dimi ? hahahaha zekayı kesermisiniz zekayı .

adamlarda ki zekaya bak . bu sistemi getirenler malı götürdüler sonrada çoktan geberdiler . torunlarıda boğazda viski yudumluyorlar .

eeee birazda biz yiyelim siz bakın bakalım nasıl oluyormuş .

hırsız demeye devaaaaaam .

durmak yok yola devaaaaaammmmmm .

birazda milletin seçtiği yesin ne var yani . hahahahah feda olsun kol saatleri gemicikler gemi filoları iktidara .

köprüler hava alanları marmaray yollar da içinizde patlasın emi .

reziller sürüsü 65 senedir iktidar olamıyorsunuz lan it sürüleri .
hadise'ye 100 bin tl'den fazla para ödenmemiştir eminim.

bu işler böyle döner arkadaşlar. belediye meclis üyeleri falan nasıl para alacak? çok zor birşey mi hadise'nin menejerlik şirketine kdvsini ve vergi matrahını ödeyip fazladan fatura kestirmek.

konuşturmayın şimdi beni.
bir haber kanalı olarak a haber.
hadise yılda 10 konser verse 6 milyon . 10 yılda 60 milyon. Ovv okdar kazanıyormu bunlar...
Başkan o parayı hadise ye sadece şarkı söylemesi için mi vermiş Merak konusudur.
Hadi yanlış yaptinda bari adam akıllı şarkıcı cagiraymis.
%99,999999999999999999

yalandır. geri kalan o küsüratlık ifade de, bu ülke türkiye olduğu içindir.

hadise ney lan, sanki tina törnır'ı getirdiler. öyle belediyeyi sikerler...
Bu tip işlere başkan tek başına karar veremez bilader , belediye meclisi diye bir şey var orada oylanır vs .. Yani o mecliste akpli chpli mhpliside var .
bilmem anlatabildim mi ..