bugün

-hadisenin bayağı kıyafeti hakkında ne düşünüyorsunuz hocam
-ıııh bayaa kıyafet işte keşke hiç giymese.
halkımızın yine her konuda muhteşem bilgi sahibi olduğunu tasdik etmemizi sağlayan elbise. bu sefer moda'ya ve tasarım'a el attık. Aslında biraz fashion one tv yi veya fashion tv yi izlemiş olsa halkımız elbisenin pek de abartılı olmadığını görürdü. alev toplarının arasında da kırmızı renk mükemmel gitmiştir.
sonuçta hadise rusya dışişleri bakanlığının verdiği bir resepsiyonda değildir ki balo kıyafeti giyip çıksın. şarkıcıdır, kıyafet de şarkıcı kıyafetidir.
eurovision a çıkmak için seçilebilecek en saçma kostüm diyebilirim sanırım. * açıklığına lafım yok dekoltesiyle ülkenin gururunu kültürünü bilmem neyini bağdaştıranlara da saçmalamayın lütfen diyorum. burası laik bir ülke isterse çıplak çıkar. bunun ülkenin dini bilmem nesi zırvalarıya hiç bir alakası yok olamaz da ki zaten öyle bir şey yok. (bkz: her türk insanını müslüman sanmak) şahsım adına derim ki gelin bu ahlak dersi saçmalığını bırakın ahlak kişiye özeldir siz sadece kostüme yorum yapın. *
kostüm için kırmızı renk çok yanlış bir seçimdi; hadise'nin yaptığı bütün dansı saklamaya birebirdi.
üstüne üstlük sahne arka planının da kırmızı olması kameralar hadise'yi uzaktan çektiğinde hiçbirşeyi doğru düzgün seçemememize yol açtı.

bütün bunları hazırlayanların ellerine ve emeğine sağlık..
tilki kuyruğu gibi sallanıyordu.
http://bit.ly/qoO1a4
daha çok dansöz kıyafetini anımsatan kırmızı saçma sapan bir şey.