bugün

güzel türkiye'mi g.ötü ile temsil edeceği icin bol acikli bir kiyafet olacaktir.

edit : hadise senin g.ötün ne kadar cok bekcisi varmi$.
"alüminyumlardan o iğneleri geçirmek gerçekten kolay değil. ekip çalışanlarının elleri parçalandı." ketenci, elbiseyi hadise’nin ölçülerine göre ayarladıklarını belirterek, hadise’nin bu kostüme önem verip giymesini beklediğini söyledi.

(bkz: bu kilimi dokuyan çocuk kör oldu)
türk insanını temsil edemez bu kıyafet ile.
trtnin nasıl izin vereceğini çok merak ettiğim, kumaşsız ve çok seksi kıyafet.
olmayan, daha doğrusu olan ama eurovision da "nah" giyilecek olan kıyafettir.

kıyafetin yaratıcısı modacı kişi aklınca, binbir üçkağıtla kendi reklamını yapmıştır hadise ve eurovision üzerinden. insanlar gerçekten tuhaflar. allah akıl fikir versin. bu ne çakallık, üçkağıtçılık lan? bir de gayet kendinden emin tv'lere çıkıp "hadise bunu giyecek" demiştir kişi. hey allam.

o değil de, medyamız da "işte hadise'nin kıyafeti!!! şok!şok!şok!" diye, bas bas bağırarak yayınlamıştır bu üçkağıtçılığı. gerçekten çok tiksinçler.
bence son derece parlak bir reklam stratejisidir. modacı resmen sazan yerine koyduğu medyayla bedavadan tüm türkiyeye reklamını yapmıştır. eurovision ilk kez yurdum insanının işine yaramıştır, bu insan uyanık bir esnaf olsada. *
hadise adnan hoca tarafından sansürlendiği için kıyafeti giyemeyecektir. neden olmasın?
tek kelime ile faciadır.

güya biz örf ve adetlerine bağlı müslüman bir ülkeyiz.

yarışmaya bakıyorum, en açık saçık kıyafet bizimki.

ayıptır. bu kadar gereksiz göt baş açmak hiçbir kitapta yazmaz. senin şarkın iyiyse, sesinde güzelse, çıkar aslanlar gibi söyler, kazanırsın. ama bu rezillik nedir kardeşim ? millet senin göbeğine bakıp mı oy verecek ?

ulan bu ülke'nin hiç mi kendine has giysisi, kültürü yokta böyle ne idüğü belirsiz bir kıyafet sahne kostümü olarak seçilmiş ?

şimdi burası namus'un bir bez parçasından ibaret olmadığı hususunda kafa siken entryler ile dolacak. varsın dolsun.

ülkemiz böyle kepaze bir giysi ile o arena'da temsil edilmemeliydi.

sivas'ta da böyle mi giyiniyordun hadise ?
tek kelime ile iğrenç bir kıyafet. fakat arkada dansçı kızın parçalı kıyafeti görüldüğü zaman "iyi ki bunu giymiş" denilendir.
seksi görünmek için illaki açık mı giymeli insan onu geçtim nedir bu şarkılara sahne şovlarına seks sosu katma hevesi ? bu işin arkasında bu kadar sığ düşünen imagemaker lar var. hadise kızım seni suçlamıyorum sen bu sidik yarışında seçilmiş bir piyonsun lafım(ız) seni yönlendirenlere.
eğer 1. olursa pazarlarda "hadise donu" ile patlama yaratacaktir.
"geeell abla gell eurovizyonda birinci olan hadise donuu geldiieaa"*
zamanında kartal tibet'in oynadığı tarkan filmlerinde hanlarda karşımıza çıkan dansözlerin kıyafetlerine benzeyen kıyafet.
neden bu kadar araplara benzemeye çalışıyoruz anlamıyorum dedirten bez parçası.bu sesten sonra çırılçıplak çıkması gerekecek ayrıca sahneye.
keşke trt deki tanıtımlarda giydiği kot pantolon, askılı atlet ve taşlı kemeriyle katılsaydı dedirten berbat ötesi kıyafet. o bile daha asil dururdu..
(bkz: basit)
türk milletini arabic gösteren bir kıyafet. biz hadise' yi böyle mi hayal etmiştik. yırtık bir şort ve seksi bir t-shirt giyip çıksa hem kendisi daha rahat hissederdi, hem de izleyenlere cool görünürdü.
belki kandırılmışızdır, yarışmada böyle çıkmaz.
benim takıldığım nokta açıklığı değil, bunun iki katı açık kıyafet olur ama güzel olur. bu baya, kumaştan dümdüz iki parça kesip sarmışsın kızın etrafına gibi. en büyük dikiş becerim, ipliği iğneden geçirebilmek ama eminim 6-7 dakikada yaparım ben o kıyafeti. bir makas yeter.
hadiseyi taşlamayı gerektiren kıyafet.

imza: süper gereksiz şeyleri inanılmaz uzun süreler takıp sonsuzca üzerinde konuşan, saçma ama bol zamanlı insan.

trajikomik miyiz sevimli mi anlamadım hala.

boktan bir kıyafet üzerinden yapılan boktan ahlaki çıkarımları da öperim ayrıca. muck.
hadise'nin örozyonda* giymiş bulunduğu elbisedir.

konuyla alakalı diğer başlıklar için buyrun:

hadisenin müsamere elbisesi
hadise, küçük terzi çırağı
hadise tatilde
çıplak çıksa daha iyidir zaten çok fazla bi farkıda yoktur .
dikişleri bağıran kırmızı kostümdür.
bir ses yarışmasını kasap reyonuna çeviren elbisedir.
altına kırmızı külot yerine biraz daha usturuplu boxer gibi birşey giyseydi hem görsel açıdan, hem bizim milletin eleştirileri açısından biraz daha hoş olurdu diye düşünmekteyim. güzel kız,seksi kız çok beğeniyorum ne giyse yakışır ama silik bir kostüm gibi geldi. gibisi fazla bok gibi lan. türk bayrağımız kırmızı tamam. hangi ülkeye sor zaten bilir kırmızı olduğunu. ne gereği var ki. o bilmem ne taşlarıyla bi ara kostüm hazırlayan adamın elbisesi daha güzeldi. kendisine de çok yakışırdı. dekolte her zaman güzel durmaz. onu makul ölçülerde ve baştan çıkarıcı olarak kullanmaktır. dansöz kiyafetininde türklükle ne ilgisi var hala anlamış değilim. biraz arap kültürü biraz batıya özentilik nerde özümüz bilmiyorumki.
trt genel müdürünün "keşke kot pantolon giyseydi" diye sitem ettiği elbise.

hadise bu ne isterse onu giyer. bu kadına da türban giydirecek haliniz yok ya.

aklı başında açıklamalar yaparsanız daha dinlenir olursunuz. galiba olası bir başarısızlıkta fatura şimdiden hadise ye kesilecek gibi.

kimse kusura bakmasın ama bu kız elinden gelenin en iyisini yapacaktır.
crazy for you - dum tek ses benzeşmesi nedeniyle başarı bulmadığım şarkıcının başarısız kıyafeti.