bugün

''hadise''çıkartmaya yakın biridir kendileri.
aç kızım hadise, iyi salla poponu oo olmuyor ne o göğüs dekoltesi hiçbirşey görünmüyor avrupalılara rezil etme bizi diyerek erovizyonu izleyecek insandır. * *
altyapısı olmayan,popüler kültür hedefi; malzemesinden çalınmış, gözü boyanmış insan modeli.
güzel insandır. mesela bunlardan biri de benim. hadise ile gurur duyuyorum. sesi güzel, fiziği güzel, müzik tarzı hoşuma gidiyor. avrupa'da bir yarışmada türkiye'yi temsil edecek. evet gurur duyuyorum. ben hadise'ye bakınca teşhir görmüyorum ya da bir yerlerim kabarmıyor. gözüm alışmış sanırım. senin de alışsın. bak doya doya. bakamıyorsan da izleme, kapat televizyonu. bu kadar basit.
komple bir şarkıcıya ve hatta bizi temsil edecek şarkıcıyla gurur duyan türktür. şarkıysa şarkı danssa dans güzellikse güzellik daha ne olsun evropa?
nesiyle gurur duyacaktır bu kızımızın türk insanı, boyalı suratıylamı, çok iyi sayılamayacak sesiyle mi ? diye bir soru sorduran başlık .
aynı insana*
-hakkaten lan, hadise ile gurur duyulur mu be! dedirtmiştir.
her vatandaşımızın gurur duyması gereken bir kişidir! boyle bir ses yok! kulağı müthiş! detone olmuyor hiÇ! sürtone zaten yok! yaptığı şarkı denilen ezgi yığınları muhteşem doğrusu! istiklal marşımızı da müthiş okumuştu onu da unutmamak lazım.
Istiklal marsi yorumunu bir dinlesin bence.