bugün

nerdeyse ankara dışında olmasında rağmen üniversite hayatının dik alasının yaşanabildiği on numara bi kampüs.
içinde yurt kazanmış olduğum kampüs. Gitmek istiyorum fakat 1 saat okul yolu beni bitiricek ondan da korkuyorum. Düşünmek için bana sunulan zaman da sadece 2 gün. Of of.
bir çankaya üni. bir başkent üni. olmasa da dağın başında olan kampüstür. 2014 yılında güzelimiz canımız ciğerimiz 230 numaralı otobüsümüzü de kaldırdılar metro geldi diye - metro ile kampüs arası 8 km.- karda kışta metrodan çıkınca ring adı altında ama kartla bindiğimiz otobüsü 45 dk beklediğimizi biliriz ki bunun muhattabı kişilere en derin sevgi ve saygılarımızı iletiriz. iyidir hoştur göletlerimiz olsun, cafelerimiz olsun, kızlı erkekli yurtlarımız olsun. o kadar çok şey söylenir ki ne biz yaza yaza bitiririz ne de siz okuya okuya.
Bu ara fena sıcak olan kampüstür.
soğuğu ile
göt kesenin kampüsü
kampüsü
kampüslerin kampüsüdür.

4.5 senemdir.
laf etmeyin, benim canımı sıkmayın.
beş sene söylene söylene çilesini çekip mezun olduktan sonra özlenendir.
Yolu eziyet, bitmek bilmez bir çiledir.
4 yıldır bıkmadan usanmadan yolunu çektiğim kampüs. çok güzel ama lan.
bahar gelince mükemmel olan kampüs.
her yeri bembeyaz olan kampüsümdür.
Olmayan sıhhiye kampüsünün ağzını burnunu kırar. Değerini bilin.
güzel kampüstür, kampüsümüzdür.
vay anasını sayın seyirciler, ablamın eski kampüsü, görünce ben heyecanlandım, gidip gezmişliğim var, iyidir hoştur belki de candır.
Nachosunu özlediğim kampüstür.

Otostopçularından aldığım dualarla yaşıyorum desem yeridir.
mahrumiyet bölgesi gibi olan kampüs. biraz daha yakın yapaydınız lan merkeze.
Bir bogazici guney kampusu degildir.
bir odtü kampüsü değildir.
an itibariyle beytepe sakinlerinin kartpostalda yaşıyormuşçasına pamuk gibi yağan karı seyrettiği kampüstür.
durumu iyi olan kampüstür. sadece penguen gibi yürümek zorunda kalıyoruz o kadar.
Bu kar yağışlarından sonra durumunu merak ettiğim kampüs.
iki sene içinde çehresinde gözle görülür bir iyileşme olan hacettepe üniversitesinin en büyük kampüsüdür. bir de ulaşım sıkıntısı olmasa tadından yenmeyecek.
bamını bir türlü sevemediğim kampüsüm. güzelim mütevazi citysi dururken bama niye giderler hiç anlamam.

dipnot:
alışveriş merkezi hariç heryere benzetilebilir.

(bkz: bam)
şu an online olan varsa bam'a gidip tavla atsak mı diye soru soracağım yurdun bulunduğu yerdir. *
ancak okul bittikten sonra kıymeti bilinen kampüstür.
ilkbahar ve sonbaharda düşler alemine dönüşen diyardır...