bugün

'ha el kaide ha akp'li' demek ile aynı seviyede saçma olan kişi sıçması.
memleketin ezici çoğunluğunun pkk'yı azınlık olan sosyalistler gibi değerlendirmemesi nedeniyle dökülen kanda boğulası kişi zırvası.
kat görevlilerini çağırın da temizlesinler bu boku derhal denilecek kadar saçma ve çakma tespittir.
bir sosyalist olarak pkk'yi ve yaptığı katliamı lanetleyerek çürüttüğüm sıçmık. hassiktir ordan şimdi.
sosyalistin tanımını ve pkknin şerefsizliğini bilmeden yapılmış tespit sıçıntısıdır.

edit: sözlükteki pkklı her kimse bulunda linç edelim bu ne lan!
genellemedir, genellemeler hata içerir, sözlükte kendini sosyalist tanıtan pkklılar demek daha yerinde olur.
bu arada tabiattan örnek verelim.
(bkz: ortada bok olunca hemen bok böcekleri toplaşırlar)
Çok saçma bir tespittir. PKK Amerikanın kurduğu bir örgüttür. Kendini bilen asıl Sosyalist zaten PKK'lıyım demez. Onları savunmaz.

Ben bir Sosyalistim, ve Kahrolsun PKK...
anca salakların söyleyebileceği söz. sol ideoloji taraftarıyım ve emperyalist oyunu pkk'yı desteklemiyorum. destekleyenlerin de halkların kardeşliğini savunduğuna inanmıyorum.
sen destekleme o desteklemesin ama ekseriyeti destekliyor. emperyalist ve komünist oyunları bu ülkenin ağzına sıçtı yıllarca. ssö ve saman devrimcisi başta olmak üzere türk sosyalistleri bu örgüte tapıyor.
Sosyalistler, pkk’nın Türk yalakalarıdırlar.
ikisi farklı bok
Ama bok.