bugün

uzun süredir görmediğiniz ama birlikte olmaktan haz duymadığınız hatta gıcık kaptığınız birini görünce yaşanan karışık duygulardır. önce selam versem mi görmezden mi gelsem diye düşünürsünüz ama görmezden gelinecek gibi değildir. sanki en samimi arkadaşınızmış aranızda hiç nedret yokmuş gibi selamlşama ve sohbetten sonra yine uzun süre belki de hiçbir zaman görüşmemek üzere ayrılırısınız.
bide sizden önce evlenmiş barklanmış, üstünede iş sahibi olduğunu görürken, siz hala üniversitede okuyorsanız. bide üstüne siz otobüs beklerken arabasıyla geçmekteyse, çok ileri görüşlü olduğunuzu gösteren his. *
evire çevire dövme hissidir.
insanın kanının donduğu andır. gerçekten gerginlik yaratan ancak hiç karşındakine hissettirmeden yüzüne en tatlı gülümsemeni kondurup merhaba diyerek, kısa sohbet ederek geçiştirilecek an hissedilendir. bu şekilde karşındakini gerebilir ve soğuk kanlı bir tavrı seçebilirsin.
henüz 3-5 gün önce yaşadığım olaydır. bir taraf hala gıcık olduğundan selam vermez diğer taraf da gıcık olur fakat ister istemez selam verir ve verilen selam alınır. ardından neden gıcık olunduğu akla gelir ve akabininde sohbet başlamadan biter.

not: selamı o verdi. *
not: bu arkadaş eski sevgilimin eski sevgilisiydi.
iğrenç bir histir. içinizden "bu da nerden çıktı şimdi?" diye düşünürken, bir yandan da sahte gülümsemenizi yüzünüze yerleştirerek durumu idare etmeye çalışırsınız.
Daha dun caddede gordum. Suratımı kastım ve gulumsedım, resmen kufur eder gıbı gulumsedım, o bana nasıl gulumsedı anlam veremıyorum ama umrım anlamıstır o gulumsememle neler anlatmak ıstedıgımı. Ama o aptal anlamaz kı.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar