bugün

(bkz: yoh öle bişi)
en çok korkulan kadın tipi olduğundan ile gelmektedir.

güzel ve akıllı bir kadından daha tehlikeli ne olabilir ki şu yer kürede?
kendini aşırı beğeniyor olabilitesi yüksektir. kimseyi beğenmediğinden ötürü de yalnızdır. bırakın yalnız kalsın.
(bkz: yalnız kızların güzel ve zekiyim diye avunması)
zeki olan kızlara birşey diyemiyeceğim fakat güzel kızlar pek yalnız kalmaz kanımca.
erkeklerin kızlarda zekayı sevmemesi kaynaklıdır. çirkin ve aptal kızları tercih ederler çünkü güzel ve akıllı kızlar çirkinler gibi yollarına paspas olmaz. *
Ben zekiyim ve guzelim, herkese bakmam diye yalniz kaliyorlar.
erkeklerin kompleksleri yüzünden vuku bulan gerçek.
güzel olabilirdi daha zeki kıza rastlamadım. haa zekayı okul dersleriyle kıyaslıyosan hepsi zekidir tamam.
nasıl olsa ben çok iyi birisni zaten bulurum düşüncelerinden kaynaklanıyordur.
nesilleri tükenmek üzere olduğu için erkekler yanlarına bile yaklaşmamaktadır. o yüzden yalnızdırlar.

hem güzel hem zeki bir kız öyle mi?

--spoiler--
Jalede jale de üf ne Jale bu alemde tek tek tek bir tane
--spoiler--
nasıl hep yalnız lan? şimdiye kadar çıktığım kızlar ya çirkin ya da aptal mıydı yani?

yalnız kalan kızlar kendilerinin hem güzel hem zeki olduğu hissine kapılıyor olmasın?
hem güzel hem de zeki kızların olmamasından süregelir. e yalnız olmaları da bu bağlamda mantıklıdır.
hem zeki hem de güzel olduğunu düşünüyorsan ve bir de yalnızsan bir daha düşün derim. ya zeki ya güzel değilsindir kendini üzme yok yere.
(bkz: kırmızı ojeli tam makyajlı pes oynayan sarışın)

kendilerini kandırmaktadırlar. al bi' eline konsolu, bak bakayım yalnız bırakırlar mı seni. orayı yıkarlar be. sen ne diyosun.
--spoiler--
mükemmel kadınla mükemmel erkek birlikte olamaz... çünkü mükemmel kadın 1.seferde evet demez.. mükemmel erkekse 2. şansı vermez ...
--spoiler--
kendisini yakışıklı ve zeki sanan yalnız erkek fantezisidir... er kişi :"onlar hep yalnız abi eee ben de yalnızım hem zeki hem de yakışıklıyım.." der ve olaylar gelişir...
kendini kibire kaptırmıştır ben daha iyilerine layığım düşüncesi ile yanlız kalmıştır.
nlış bi önermedir. doğru olanı nerde güzel ve zeki bir kız varsa mal bir erkekle beraberdir.
(bkz: aa bu benim lan) * * * * * *
çirkin olmadığı için şansı da olmayan kızdır.
(bkz: çirkin şansı)
en iyi elmalar en tepede durur ve oraya ulaşmak oldukça zordur bu yüzden herkes yerdeki çürükleri toplar iyilerde hep beklerler benim gibi.
bir erkeğe ihtiyaç duymadan, tek başına da gayet mutlu bir hayat sürebileceğini bilen kızdır. özgüveni tamdır. sevgili yapmadan mutlu olamayan kızların özenerek baktığı bir insandır aynı zamanda. bu tip kızlar, güzel olduklarını kendileri de bildikleri için, her önlerine gelenle sevgili olup güzelliklerini çarçur etmezler. zekanın getirisi olarak da muhakkak aşık olabileceği bir erkeğe rastlayacaklarını bilirler ve saçma sapan arayışlar içine girmezler. çünkü günün birinde tıpkı kendileri gibi zeki ve yakışıklı bir adam bulup aşık olurlar. **
alakası yok. güzel ve zeki kızların aşkla alkaları olmaz bi kere. sürekli ya kitaplar okurlar ya ders çalışırlar vb. yani eğlenceye fazla vakit ayırmamaları bence yalnız olduklarını gösterir.
normaldir. yakın veya uzak çevresinin onları çok önemsemesinden kaynaklanır. çok önemsenmek, egolarını besletmek değil de biraz da önemsenmemek, umursanmamak isterler. ben ikinci şıkkı işaretliyorum neden mi:

hülya avşar a bir gazeteci yaklaşır ve sorar:

-hülya hanım sizin en çok hoşlandığınız, aşık olduğunuz erkek modeli hangisidir?

+beni sallamayan, umursamayan erkeğe aşık olurum ben.

-hönk!!