bugün

eğer bu tipsiz kızsa ilk ona yanaşılır, sonra güzel hoplatılır.

eğer bu tipsiz erkekse ilk erkek dövülür, sonra güzel hoplatılır.
(bkz: para sıçmak)
(bkz: armudun iyisini ayılar yer)
zaten yaşama sevincinin iyice söndüğü ve intiharın akıldan çıkmadığı saçmasapan süreci daha da tatsız ve sıkıcı kılan ve öfkeyi arttıran kişi. kadınları gerçekten de anlayamıyorum.

edit: madem önemli olan iç güzelliğiyse ben neden yalnızım ? bir sürü soru işareti ve öfke işte...
Bir kişinin fiziksel görünümü, gerçek değerini veya karakterini yansıtmaz. Güzellik ve çirkinlik, kişinin içsel özellikleri, kişilik yapısı ve davranışları üzerinde etkisi olmayan dışsal özelliklerdir. Dolayısıyla, "güzel kızın yanında gezen çirkin adam" ifadesi, sadece dış görünüş üzerinden yapılan yüzeysel bir değerlendirmeye işaret eder.

Bu durumda, önemli olan kişinin içsel değerleridir. Çünkü kişinin karakteri, dürüstlüğü, empati yeteneği ve ilişki kurma becerisi, dış görünüşten çok daha önemlidir. Güzel bir kişilik, karşısındakiyle anlamlı bağlantılar kurma ve sağlıklı ilişkiler inşa etme konusunda daha belirleyici olabilir.

Ayrıca, fiziksel görünüş zamanla değişebilirken, içsel değerler ve kişilik daha kalıcı ve derin bir etki bırakabilir. Bu nedenle, bir kişiyi sadece dış görünüşüne göre değerlendirmek, gerçek bir anlayıştan yoksun bir yaklaşım olabilir.

Unutulmamalıdır ki, güzellik ve çirkinlik kişisel algılarla şekillenir. Önemli olan, bir bireyin içsel güzellik ve değerini keşfetmeye açık olmak ve bu niteliklere odaklanmaktır.
--spoiler--
bir kişinin fiziksel görünümü, gerçek değerini veya karakterini yansıtmaz
--spoiler--

iyi hoş da buradaki kızların en az yüzde 70' i yakışıklı, uzun boylu tiplerle geziyor. kaldı ki gerçek değere ve karaktere önem veriliyorsa çoğu insan neden yalnız kalıyor ya da bırakılıyor ? kısacası tatmin edici bir yorum olmadığını düşünüyorum.
'' ben neden yalnızım ? '' diye soru işaretlerine boğan kişidir. ayrıca istisnadır, kimse iç güzelliğinden bahsetmesin, kadınların kimleri tercih ettiğini görüyoruz !!!
Akşamların o güzel kızı altında inim inim inletip zevkini alan tipsizdir.