bugün

Cirkin erkegin de kendini sevdiren tarafları vardır. Yeterki sekilci olmayıp o güzellikleri görebilelim. Hem kime göre cirkin.
Doğru bir durumdur.
olsun bir iki ufak sırrımız. * yalnız, herif resmen beni tarif etmiş ya la ,kel,saç sakal birbirine karışmış diyerek *
yanlış bilgi, bana öyle bir başvuru gelmedi.
Çünkü kadınların çoğu fiziksel özelliklere aşık olmuyorlar.

Kabul edelim beyler ruhsuz olan biziz.
Gideri olan kızların geliri olan erkeklerle takılıyor olması sebebiyle gerçekleşen husus.
Sizin farkedemediginiz bir güzellik görmüştür illa ki. Her şeyin dış görünüş olmadığını 30'larda anlayacaksınız.
En büyük hayalimdir.
en bilinen örneği, julia roberts lylie lovett ikilisidir.

görsel
Karizmatik? Değil, Zengin? Julia da zengin. Espritüel? Bilinmiyor ama sırf güldürüyor diye biriyle evlenmek?
kızları sadece "güzellik", erkekleri de "çirkinlik" kıstasıyla değerlendiremeyeceğimiz durum. bu şekilde düşünenler net abazadır. kadını da erkeği de.
"adaletin bu mu dünya" tribi atan beylerin de aslında o "çirkin erkek" olduğu gerçeği.
doğru olmayan tespit. doğru olsa ben yalnız olmam.
imza: yeni ve çirkin yazar
Normaldir. Cinsler arası Eş seçimi bu minvalde olur. Kadının enstrümanı güzelliği, erkeğin enstrümanı zekasıdır. Bir erkek; zeka, yaratıcılık, liderlik vasfı gibi evrimin doğal sonucu olarak erkekte daha üstün hale gelmiş özelliklere( bu özellikler kadında hiç yoktur demek değil) haizse tipi hiç önemli değildir kadın için.
(bkz: ali atay - yalan)
(bkz: para para para) money money money.
Bir benim başıma gelmeyen şey.
kampüste sık sık karşılaştığım olay. yakışıklı çocuklar bize zaten bakmıyor ya bari onları bize bırakın.
Beraber takılmak veya arkadaş olmakla sevgili olmak veya partner olmak arasında ciddi fark var. Kısaca duygusal veya bedensel beraberlikler için statü ve maddi gücünüz yoksa bu önerme geçersizdir.
Edit: Kardeşim başka niye gelsinler , kaçık kurrası olanlar masum kız yok çok kaşarlaşmış ama masuma yatan kız var.Acımayın efenim onlar size acımadı.
Güzel kızlar ağzına sıçan erkeği sever siz yanlış yapıyorsunuz.
görsel
güzel ve çirkinin göreceli bir kavram olmasının sonucudur. kimisi yüze , boya bakmaz cüzdanına bakar. herkesin güzeli kendine.
çirkin bir erkeğin güzel bir kızla birlikte olması kolaydır.

kızların erkek seçiminde 3 ana faktör vardır;

1- tipe göre erkek seçen
2- karaktere göre erkek seçen
3- parası için erkeği seçen

çirkinseniz doğal olarak kimse sizi tipiniz için seçmez. o yüzden güzel bir kızla birlikte olmak için ya karakteriniz iyi olmalı ya da zengin olmalısınız.

şimdi sen karaktere bakan bir kızlamı beraber olmak istersin yoksa paraya bakan bir kızla beraber olmak istersin onu düşün. ona göre ya para kazanmaya bak ya da karakterini iyileştirmeye...

ama tipi için seçilen bir erkek ya da parası için seçilen bir erkek hiçbir zaman ömür boyu sevilmez. sadece karakteri için seçilen bir erkek ömür boyu o kadın tarafından sevilir.

aynı durum tam tersi erkeklerin kadın seçim sürecinde de geçerlidir. sadece güzelliği ya da zenginliği için bir kadını seçenler ne o kadını aşk ile sevebilir, ne de bir ömür boyu onunla mutlu olabilir...
kız arkadaşımın yaşadığı durumdur.

neyse ki beni çok seviyor.

şu an milano'da arkadaşı ile alışverişe gittiler. en yakın erkek arkadaşıymış. olsun dedim limitsiz kredi kartımı verdim.

çok mutluyum.
göreceli kavramlar üzerinden yapılan adapsız karşılastırma. belki o kız bana göre çirkin ya da erkek yakışıklı.
Gördüğüm zaman hayretle ve şaşkınlıkla seyrettiğim birlikteliktir.hayır bu hikayedeki çirkin adamlara da hep ayar olmuşumdur ne cesaret manken gibi kızlara yazılmak amk.maazallah bir de o güzel kız gidip tipsiz sevgilisine aşık olup evlenirse güzel genlerini kirletecek ona üzülüyorum sonra millet olarak niye çirkiniz diye sorup duruyoruz işte bu sebepten,herkes kendi dengiyle çıksa sorun kalmayacak;)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar