bugün

Güzel kız yalnızdır önermesi tamamiyle yanlış. Bi kıza güzel diye yaklaşayım dedim 2 sevgilisi, sevgililerinden hariç 4 tane hazırda bekleyen mesajlaştığı çocuk vardı.
hiçbir erkek tarafından tam olarak arkadaş gözüyle görülemeyecek olmalarıdır.
Beyinsiz birer kaşar olmalarıdır maalesef insanı hayattan soğuturlar. Biriniz de şaşırtın be. Ne zamn güzel bi kız görsem çok geçmeden aptal olduğunu anlıyorum ve ertesi gün de kekonun tekiyle yiyişirken görüyorum. Bu durumda katliam yapmıyorsam çok iyi bir insan olduğum içindir.
genelde yalnız olmaları.
Genelde yalnız gibi görünüp etraflarında yedekte tuttukları Meriç ordusuyla gezmeleri. Sorsan arkadaştır, ama öyle bir samimiyeti vardır ki kim arkadaş kim sevgili artık bulanık hale gelir erkek için.
Ukala ve aptal olmaları. Malesef öyle. Allah bir taraftan verirken bir taraftan alıyor bunlardan. Kimse dört dörtlük değil neticede.

Edit: eksileyen güzel kız yada ona aşık olup kabullenmek istemeyen abimiz * nede olsa kabullenmesi zor.
adlarının berin olması.
istisnasız hepsinin vajinası var.

Beybi!
Ulan şu yalnız olmaları diyenlere uyuz oluyorum. Ağızlarına ıslak tuvalet terliğiyle vurmak istiyorum.
Zor begenmeleri.tamam sen hobi olarak yine sec ama cok da secme.
bol su içiyor olmaları,su önemli.
makyaj yapmamaları. Aksini iddaa edene hadi lan oradan diyorum.
Asla tek gezmemeleri tek gezselerdi şimdi yalnız değildim.
çirkin erkeklerle birlikte olmaları.hep dikkatimi çekmiştir.genelde hayatı ıskalarlar.şansları yoktur.
Guzel burunlu olmalari. Bakin tum guzel kizlara hepsinin minnak guzel burnu vardir. Bence en onemli şey burun.
ağlamaları.

(bkz: ikiye on kala)
ince ve güzel bacaklı olmaları.
Yanlarında çirkin bir kankaları olması.
zengin öküzlerle evli olmaları.
Hepsinin göze güzel gelmeleri.
Erkeklerin peşinden koşması. En basit örnek hazırlıkta sınıfta erkekten cok kız vardı,erkeklerin hepside saptı ancak sadece iki kız peşinde koşuyordu hepsi. Çünkü aralarından en guzelleri onlardı. Kıssadan hisse her zaman erkekler tarafından değer görürler, her zaman erkekler ona aşık(!) olur, erkekler her zaman onlarla sevgili olmak ister evlenmek ister.
her okuze vermeleri(ben dahil) , askta dem vrup mal mulke yanasmalari (bu konu olmasa cakamazdim), bakirim deyip oral, anal her yollu olmalari (hepsinde gecerli dehil bazilari durust) kendisi pesinden kosani asik sanmasi, sen guzel olmasaydin pesinden kosan olur muydu?
incecik vücudu ile alımlı saçlarıdır. Estetik bir kadın dünyalara bedeldir.
Burnu değil saçları güzel olan her kadın güzeldir.
aşka karşılık vermemeleri.