bugün

okulda kantinde içerde boş yer yoksa soğuktan donmasınlar diye yer vermek, otobüste yer vermek, kantin sırasında öncelik tanımak, hatta işi abartıp çayı kahveyi kıza ısmarlamaya çalışmak, bazen hocalar tarafından bile hoşgörüyle karşılanmak, barda mekanda falan takılırken içtiğinizin üstüne bi de bi ton içkiler hediye getirilmesi daha trilyon tane getirisi varken;

götürüsü çok daha fazla ve acıdır, kızlar tarafından kıskanılmak, en yakın arkadaşınızın bile sizi sevgilisine karşı potansiyel tehlike olarak görmesi, biraz özgüvenliyseniz hemen "rahat, kaşar" gibi tanımlara maruz kalmak.
çirkin kız avı niteliğindeki başlık, bir ifşa adeta.
iş yaşamında da sık sık karşılaşılır. 2 aydır bekleyen dosyalar hemen işleme konulur.
Emniyet kemeri kontrolünde kemeri takmayan kızın es geçilmesi örnektir.
genelde ağızlarının içine bakılır. çevresinde erkek eksik olmaz, istediği her tipte adamı bulabilir.
iş görüşmesine gitmesi yeterlidir, eğer çok güzelse o işe zaten alınmıştır görüşme formalitedir. ( özellikle halkla ilişkiler tanıtım gibi bir sektörse).
salaklıkları mazur görülür.
Türkiye'de abartılmış ayrıcalıkladır.
Her daim moral verilir kendilerine. Kimse Onları yüzüne karşı eleştirip moralini bozamaz.
ilk bakis hep olumlu olur.
(bkz: vergi muafiyeti)
hd iskender gibi kurumsal bir firmanın iskender üstüne künefeyi ikram olarak masaya göndermeleri.
bunun sebebi maalesef abaza erkeklerdir.sanarlar ki o güzel kıza bir ayrıcalık yaptığında kız ona verecek.yok öyle bir dünya,sen mal mal kızlara yağcılık yapmaya devam et abaza kardeş.
Nereye giderse gitsin en hanzo tipli erkeğin bile bir anda sezen cumhur önal kesilmesi .
her zaman onun bir melek olduğu düşünülür. bu insan algısının bir illüzyonudur. güzel insanlara karşı önyargısız ve pozitif bir tarafgirlikle yaklaşırız.

alçakçadır.
3 aydır fotokobi çekiyorum abiyle muhabbet ediyorum . adamın adını soy adını oturduğu evi arabasının yakıt türünü ezberledim abim dedim . adam daha adımı bilmiyor ya la . oysaki bizim sınıftaki kızların isimlerini söyle cesen futbol kadrosu çıkartır .

Demekki neymiş kız olmak değil ayrıcalıklı olan tayt giyinmek g*te bir yapışıyor pfff.
kendisine tanıdığı bir ayrıcalık var; her zaman en yakışıklısına kendini layık görmek. oysa fena halde yanılıyor
geçen hafta yakinen gördüğüm (yani incelediğim) ayrıcalıklardır;

güzel kız kişisi tansaştan çıktı elinde kendinden ağır poşetleri efenim böyle çıtı pıtı minyon bir şey, tıngır mıngır gidiyor gitmeye çalışıyor. hakikatten güzel kız yani tam.
neyse baktım bu böyle bi sendeleniyor, devriliyor. her dakika da bir eşyalarını yere bırakıp, soluklanıyor haspam.
neyse tabi güzel ya amk, hemen oradan bi delikanlı kız kişisine ''yardım edeyim ben iihihihi * '' diye yanaştı kızda tabi güzelliğini kullanıyor yok kalsın mı diyecek verdi poşetleri, teee ben evime girdim onlar aynı hizadan yola devam etti. kız güzel amk.

bana gelelim evet.
geçen gün izmir'den akhisar'a döndüm. alacaklarım vardı oradaki evden aldım geldim milyon tane kitap, ütü, hatta küçük fırın düşünün yani.
arabadan indim ama imkanı yok kaldıramıyorum çantaları, çekçekli mekçekli ama valiz de hareket etmiyor. dedim şuradaki internet kafenin önünden geçerken bi tur devrileyim gelir yardım ederler, acırlar halime. devirdim bavulu cs1.6 oynayan ergenler filan vardır gelir şeyyaparlar.
devirdim evet valizi. bende devrildim. yok amk çirkiniz ya aman yardım etmeyin. ulan adamlar görüyor insanlık namına dahi yardım etmiyorlar ya. neyse sonra devrildiğim yerden kalktım, bi tane teyze acıdı yardım etti apartmana kadar. sonra çirkin ve feminist oldum işte. ulan o kızında suratı sivilce doluydu be! (hemen bok atıyorum)
ulan siz çirkin olsanız ben yardım ederdim eşeksiniz erkek milleti eşek!!!!!!!
(bkz: yaran facebook iletileri/#18668322)
Tavlamaya uğraşmazlar.
Her zaman pozitif karşılanırlar, sonrasında takınacakları havalı umursamaz tavırla negatife döner. Bu bir rutin döngüdür. Tutmadığı milyonda birdir.
Kız ya da erkek farketmiyor, dış görünüşünüz iyi ise hayatın her alanında 1-0 önde oluyorsunuz.
çoğunu aşağılarım başkalarından farklı davrandığım için ise bu durum benden hoşlanmalarını sağlar.
çirkin olmayan kızlar ortamı birbirine katıp türlü entrikalar peşinde koşsa dâhi "abi zeki kız ya.. yapıyo yanı.. haklı.." oluyor. aynı şeyi "çirkin" bir kız yapsa popişine tekmeyi yer. hayır rastladım ordan biliyorum, nası insanlar var.
eşşek ölüsü çantasını taşımak, hesap ödetmemek, evine bırakmak gibi ayrıcalıklardır.
tabi biz bunlara karşıyız.
kalbinde yer vermek.
güncel Önemli Başlıklar