bugün

yok öyle bir şey, külliyen yalan.insan nası sıçıyorsa bizde o şekilde sıçıyoruz,bir farkımız yok yani, sizlerden.
tabi tabi hatta davidoff kokuyo.
(bkz: pembe bok var dediler geldik)
olmaz olasıcadır.
--spoiler--
arkadaşlar, 5 yıldır gece gündüz sözlüğü tüm türkiye'ye faydalı bir bilgi kaynağı haline getirmek için çalışıyoruz. bunda da başarılı olduk sayılır. artık tahmin edemeyeceğimiz kadar çok kişi her gün bir şeyler öğrenmek için uludağ sözlük'e giriyor ve merak ettikleri konularda bilgi sahibi oluyor. ister istemez tanımadığımız pek çok kişinin hayatını etkiliyoruz. bu hale kolay gelmedik. bunun için 5 yıldır bütün bildiklerini türkiye ile paylaşan yazarlarımıza, gece gündüz sözlüğün hatasız işlemesi için uğraşan moderatör, gammaz ve yetkililerimize teşekkür ediyorum
--spoiler--

--spoiler--
artık tahmin edemeyeceğimiz kadar çok kişi her gün bir şeyler öğrenmek için uludağ sözlük'e giriyor ve merak ettikleri konularda bilgi sahibi oluyor
--spoiler--

(bkz: zall)

--spoiler--
5 yıldır gece gündüz sözlüğü tüm türkiye'ye faydalı bir bilgi kaynağı haline getirmek için çalışıyoruz
--spoiler--

allah razı olsun.
bonibondur o, rengi farketmez.
tabi lan! ben zaten inanmıyordum kızların sıçacağına. gözlerimle gördüm, üstelik şahit oldum. elbette güzel kızlar pembe sıçar.