bugün

iyi anlaştığın kız zamanla sana herkesten güzel gelecektir oran buran oynamıyorsa eğer.
Guzel kiz. Her turlu anlasilir..
iyi anlaştığım kız+1.
Nice guzel kızlar girdi hayatıma. Hepsi bir bir terk etti. Nice iyi anlaştığım kızlar girdi hayatıma. Hepsini bir bir terk ettim. Sonuç olarak bu sorunun yanıtı olgun bir erkek icin iyi anlaştığı kız olmalı.
Güzel kızdır. Herkes önce dış görünüşe bakar.
neden ikisi de olmasın? ama seçim yapmam gerekirse iyi anlaştığım kızı tercih ederdim. iyi anlaştığım kızlar bir yerden sonra bana her daim dünyanın en güzel kızı gibi görünmeye başlıyorlar ne hikmetse.
Sadece aklı olan kız, şaka değil akıl çok önemli akıl yoksa her şey sarpa sarar.

Her geçen gün bunu görüyoruz.
Kız.

He evet anlaştığım olan.
Anlaştığım kız.
Güzel anlaştığım iyi kız.
iyi anlastigim guzel kiz.
sempatik tatlı yeri geldiğinde delikanlı.
mümkünse memur.
memlekette kız mı kalmadı? hem güzel hem anlaştığım kız.
Bilmez kimse bu soruların cevabını,
Kimi sever güzelini, kimi sever özelini.

demiş can yücel.
büyük memeli olan.
Güzel ve iyi anlaşılan kızla birlikteyken, kafa karıştıran çirkin ve garabet kezban tabii.

Yemeyin bizi. Yether.
güzel kız. ben bir şekilde anlaşırım.

enteresan.
(bkz: nefes alsın yeter)
iyi anlaştığım tatlı kız. tatlılık önemli bea. tamam seksi kızlara bakıyoruz içimiz gidiyor ama tatlı şirin kızlar eritiyor. alıp koynuna besleyesin geliyor.
bir Aşık Veysel Şatıroğlu dizeleridir.

Güzelliğin On Par'etmez
Bu Bendeki Aşk Olmasa
Eğlenecek Yer Bulamaz
Gönlümdeki Köşk Olmasa

Tabirin Sığmaz Kaleme
Derdin Dermandır Yareme
ismin Yayılmaz Aleme
Aşklarda Meşk Olmasa

Kim Okurdu Kim Yazardı
Bu Düğümü Kim Çözerdi
Koyun Kurt ile Gezerdi
Fikri Başka Başk'olmasa

Güzel Yüzün Görülmezdi
Bu Aşk Bende Dirilmezdi
Güle Kıymet Verilmezdi
Aşık Ve Maşuk Olmasa

Senden Aldım Bu Feryadı
Bu imiş Dünyanın Tadı
Anılmazdı Veysel Adı
O Sana Aşık Olmasa
Güzel kızla sevişilir iyi anlaşılan kızla evlenilir.
boş bir ataerkil sorusudur. bir kızla anlaşabilmek için öncelikle o kızın seviyesine ulaşmalısınız en nihayetinde sayın oğlanlar, ayrıca güzel kızların sizin yanınızda işi ne zaten.
akıllısı mühimdir, efenim, yoksa mürdüm eriği gibi gözleri liçi gibi yanakları ceylan bakışları inci dişleri zebercet boynu, misk rahiyası o kadarda ön plan değildir.

üzerime batrakotoksin dökün.
iyi anlaştığım güzel kız.
güzellik ilk baktığında hoşlanmana, onu tanıma isteğini sağlar. tabii önemli ama zaman geçtikçe yemin ediyorum ki güzellik o kadar mühim değilmiş. anlaştığın insanı bulmak o kadar zor ki.