bugün

burnu havada olan , davranışlarıyla itici olan kız tipidir. tam tersinide düşünebiliriz kız güzeldir oyle yüzüne bakılmayacak bir tip değildir e davranışlarıda itici değildir ama her nedense ilgi görmez şans diyelim buna da.
muhtemelen bu kız ya iğrenç bi konuşmaya sahiptir veya ne biliyim kötü giyiniyodur.. yoksa güzel kız lan bu ilgi gösterilmez mi hiç..
ıssız bir adaya düşmüştür ya da ütopiktir.
yoktur öyle bir kız.ülkem de her kız, ne kızı! ister karı olsun, ister travesti, eşşek bile ilgi çeker, yeterki yeterli donatıları olsun.
O ilgi çekmeyen kız benim desem 50 bin tane özel messaj gelir misal şimdi.

Not:gençler hemen gaza gelip mesaj butonlarına asılmayın sonra umduğunuzu değil bulduğunuzu yemek durumunda kalabilirsiniz benden söylemesi!
(bkz: kahramanmaraşlı abdullah)
muhtemelen kokudan 10 metre civarına yaklaşılamayan kızdır. görmüştüm böyle birini. erenköyde çöpleri karıştırarak geçimini sağlıyordu küçük prenses. o zaman anlamıştım burnumun gözlerimden daha çok beynime hükmettiğini.
gerektigi ilgiyi göremeyen kisi.
ilgi görenlerin çirkin şansına sahip oldukları düşüncesindedir.
açıklaması aslında basit... kız havalıdır. zırtapozun biri gaza gelir, gider teklif eder
; kız da onu reddeder. adam kalitesizdir çünkü. e kalite adamlar da gibip öyle koşturmaz birinin peşinden. doğal olarak kız ilgi görmez. çünkü marjinaldir.
zeka yoksunu kizdir. bazi erkekler icin tek kistas guzellik degildir.
bünyesinde sorun barındıran kızdır. ilgiyi beklemiyordur ya da karşılık vermiyordur; ya da karşı tarafın o "ilk muhabbeti" başlatmasını sağlayacak bir elektrik saçmıyordur.
muhtemelen aşırı derecede havalı, kendini beğenmiş kızdır. yoksa böyle bir durum *mümkün değildir.
muhtemelen şirin görünmek için çocuksu konuşmaları ve çocuksu hareketleri vardır bu yüzdende oldukça itici gözükür.
odundur.
gerek hareketleri, gerek konuşması ile bünyeyi kendinden alan kızdır. 5 saniyeden fazla yanında durulmaz aksi takdirde hastanelik edebilir.
muhtemelen çıktığı biri vardır diye ilgilenilmez.
Güzelliğinden ötürü hiçbir erkeğin yanaşmaya cesaret edemediği kız tipidir. "Ne kadar güzelsen o kadar yalnızsındır."
güzeldir ve mesafelidir erkekler de yaklaşma cesareti gösteremezler. ya da burnu büyük, soğuk nevalenin biridir.
erkekler tarafından ulaşılmaz sanılan kızdır.
güncel Önemli Başlıklar