bugün

tamam, sevgilin güzel/yakışıklı istediğin verimi her şekilde alıyorsun amma ve lakin etraftaki 'göz'lerin sebebiyet vereceği rahatsızlık, nazar değme olasılığı...

tanım : güzel/yakışıklı bir sevgiliye sahip olduktan sonra oluşan birtakım dezavantajlar.
(bkz: tabancayla gezme sebepleri)
kıskanç biriysen psikolojinin bozulma ihtimali.
sürekli kavga etmen gerekir.eğer sevgilin gerçekten güzelse tüm it-kopukla haşır neşir olacaksındır.
bir kıza bak bide yanındaki ayıya şeklinde sözler duymak olasıdır.
her an bir cinayet işleme ihtimalinin bulunmasıdır.
benimde basıma gelen hadise,kayseriden gelmiştir hatun, beraber pizzacıya gidilmiştir.sürekli basımızda bekleyen şef benim hatunu içten içe kesmektedir.(yazarken bile elim ayağım titriyor*). 1 3 5 7 derken elimdeki bıcağı ketçaba bulayıp adamın gırtlağına dayadım. herkesin gözü üzerimizde,çığlıklar felan derken şef in kulağına tehtitleri fısıldadım. akabinde pizzacıya,yaptıkları ibnelikten ötürü para vermeden çıktım.bide küfür ettim ohh iyide ettim...
eziklik psikolojisine girme potansiyeline girme dezavantajı... lakin 2 çiftte birbirine uyumluysa bu potansiyel olmaz.
mahallenin bıçkın delikanlılarından dayak yeme ihtimali çok yüksek olan birey.
benim için 5 aylık birlikteliğimizde 9 tane kavgaya gitmektir. hani kavgalarda öyle birini bulacaksın döveceksin değil. ibneler it sürüsü gibi geliyordu kavgaya. 2 tanesinde ağzımın yüzümün dağılmışlığı da vardır.

9. kavgadan sonra tamam dedim artık. o günlerden beri de 1 tane bile "kendi" kavgam olmadı.
her dakika bir ekşın yaşanacak korkusuyla yaşarsınız, ama güzeldir yine de.
arkadan söylenen laflara alışman lazımdır. Mesela; ulan parası olmasa bu kız buna nah bakar gibi.
bazen avantajları bile gölgede bırakabilecek dezavantajlardır.
kendinize yav bu neden benim yanımda diye sormadan edemezsiniz.
onun yanındayken bile ona laf atılması çok olasıdır. kavga ettirir, dayak yedirir. kıskanırsın sıkılır, kıskanmazsın sevmiyor der. gay ol erkekle çık daha iyi.
1- çok güzel bir sevgiliyi ilk önce giyim konusunda ehlileştrmek gerekir. (tabi bunu bilmiyorsa eğer)
2- dar, dekolte, kısa gibi kavramları yazlık mekanlar, özel geceler ve tatiller haricinde gündelik hayattan katti suretle çıkartmak elzemdir
3- çok dikkat çekici tavırlar, şen kahkakalar her ortamda atılmamalı/attırılmamalıdır
4- kalabalık bir caddede yürürken el sıkıca tutulmalı ve yandan kendinize monte etmelisinizki sürtünme kat sayısı yarıya insin
5- eğer benim gibi 1.90 boyunda iri bir adamsanız bakışlar şahinimsi keskinlikte ve sertlikte olmalıdırki etrafa karşı, olası bir maganda ya da apaçi saldırısına karşın caydırıcı olabilesiniz
6- zaten cücük gibi bi adamsanız boylu poslu çok güzel bir kızın sizle pek işi olmaz. acı bir gerçek ama davul dengiyle çalmaktadır maalesef.
7- ulan ister hayvan deyin, ister yobaz bu kadar güzel tüm sevgilime aynen bu yazdığım gibi davrandım. hayatımdaki kadın benimdir başka göz değemez ona.
bu özellik türkiyede yaşadığımız için, daima dezavantaj olarak kalacaktır.
gözler hep sizin üzerinizde olur.
onun güzelliği size gölge düşürebilir, "bu maymunu nerden bulmuş yaa" gibisinden yorumların baş aktörü olabilirsiniz.
çok fazla taliplisi olabilir.
facebook vs. gibi arkadaşlık ve sosyal paylaşım sitelerinde aynı gün içinde 20 farklı arkadaşlık isteği görebilirsiniz onun hesabında.
ayrılsalar da bir el atsam diye iç geçiren çok olur sevgilinize.
arkadaşlarınızı ve çevrenizdeki değer verdiğiniz insanların nasıl birileri olduğunu ortaya çıkartır.
yüzünüze gülen insanların, içten içten kız arkadaşınıza yazdığını hissedersiniz ve öyledir de.
bugüne kadar kendinizi diğer kızlara karşı ne kadar ağırdan satsanız da, kendinizi beğenmiş tavırlarınızı daha fazla ortaya çıkarmış olsanız da, hayatınızda güzel bir kız ama objektif olarak güzel, sadece sizin için değil bir kız varsa o nu kaybetmemek için yemediğiniz bok kalmaz.
şahit olduğum kişi bu cümleleri kurmaya çalışıyor şu anda.
(bkz: çirkin bir sevgiliye sahip olmanın avantajları)*
her an onu kaybetme riskiyle yaşarsınız/yaşayamazsınız.
ilişkisinden çok etrafın kendisi ile ilişkisini düşünmek olabilir.
her anlamda zordur ve işinizi kolaylaştırabilecek tek şey onun aşırı gerizekalı olmasıdır.
aşırı derecede kıskançlıklar sonucu ayrılığa sebebiyet vermektedir...
herkesin sevgilinize 3g muamelesi yapmasıdır.

(bkz: göt)
(bkz: göbek)
(bkz: göğüs)