bugün

üniversitemin kütüphanesinde kısmi zamanlı çalışırken başıma gelendir.

bir süredir kantinde yemekhanede orada burada kesiştiğim bi kız vardı, kız tam bir kedi. böyle kocaman gözleri var sürekli eli dağınık saçlarında, boyu uzun, götü dolgun ve hep tayt giyiyor. gerçekten güzel bi kızdı, okuldaki bir çok erkeğin gözünün onda olduğundan eminim ama her nedense ben bu kıza gözlerimi diktiğimde utangaç tavırlar yapıyordu, mesela bir ara kantine dönen köşeden çıktı, ben de tam karşısında oturuyordum beni gördü ama her nedense birden eli ayağına dolaşır gibi oldu ve her nedense normal yolu terk edip ağacın birinin etrafından dolandı. ya da gözlerimi iki saniye dikip gülümsediğimde gözlerini anında kaçırıyor, sonra ben çaktırmadan gözucuyla bakarak onun bana baktığını anlıyordum. doğrusu kızla bi ilişki filan düşünemiyordum zaten konya da bir sevgilim vardı ama o utangaç sandığım kıza böyle bi baskı uygulamak onu utandırmak çok hoşuma gidiyordu.

neyse, işte iki gün evvel kütüphanede kitap diziyorum yine, üçüncü katta büyük baskılarla boğuşuyorum. aklı başında hiç bir öğrencinin uğramayacağı sadece araştırma yapanların uğradığı, o da iki dakikadan fazla kalmadıkları allahın cezası yerdir orası da. her oraya kitap dizişimde düşünmüşümdür lan burada ne sevişilir diye. cart curt kitapların arasında... ertesi gün bir araştırmacı geliyor bi kitabı açıyor bi bakıyor sayfalar yapışmış filan... işte ben bu kitapları dizerken bi baktım bu kız benim bulunduğum rafın aralığının diğer ucunda, kitaplara bakıyor. ben kestim hemen tavırlarından bişey aramadığını. kız hukuk öğrencisi, baktığı rafta iktisat, işletme dergileri filan var. üstelik boş bakıyor yani.

baktım kız götüm götüm yanaşmaya başladı. bende de hafif stres başladı tabi. tırstım amk. üç farklı kitabı kaç farklı şekilde dizebilirsin probleminin sonucunu arayan çocuğa döndüm, permütasyon yapıyorum sürekli o oraya, o oraya. koca katta o seksi kızla başbaşayım. kız yaklaştı tam benim dizdiğim rafın yanımdaki rafta durdu kitaplara bakıyor. ben kitap dizmeyi bıraktım kızın yüzüne doğru döndüm düşündüm ki kitap filan bakmıyor. benim için geldiği açık o zaman konuşsun da artık ne oluyorsa olsun bitsin diye. ben bekledim ama kız bi süre benim yüzüme bile bakmadı, ben yokmuşum gibi davrandı. sonra gözlerimin içine baktı ve dalga geçer gibi "geçebilir miyim" dedi. şaşırdığımdan ve söylenecek bişey bulamadığımdan sustum götümü rafa dayayarak yol verdim. normalde iki kişinin rahatça yanyana yürüyebileceği raf aralığında kız bilerek ve isteyerek o taytlı götünü çok kıvrak bi bel hareketiyle zaten çoktan erekte olmuş penisime sürterek geçti. sonra dönüp arkasına bile bakmadan tak tak topuklu ayakkabı sesleriyle uzaklaştı.

o utangaç sandığım kız beni çok fena göt edip bıraktı. hala düşünüyorum acaba peşinden gidip yatırıp sikse miydim acaba.
Dostum dostum dostum ya hayal gücün çok geniş zamanında çok çizgi filim izledin yada dünyadaki tùm şanslar sana girmis ya çok sadık oldugun bi sevgili var hayatında yada dünyadakı en büyük mal sensin sec birini .
evet malım.
büyük küfür gerektirir. lan taciz ede ede orada mı eder insan? efendi gibi barda, evde filan etsene.
şakaysa çok komik, gerçekse tam bir mal.