bugün

2 Dakika adam ol desem "Kaç dakikam kaldı" diye soracak insanlar var.
i want an identity..
ingilizce yazınca çok kuul oluyonuz ya.
kaybettikçe daha çok seveceksin.
titre ve kendine gel!
dağlarda bizim şehirler de, istediğiniz toprak olsun, gömeriz istediğiniz yere.
hayatta hep birşey olacak zannedersin, sonra birşey olmaz.
türk hakanlığı (karahanlılar ve türevi devletler) nın selçuklular hakkındaki düşünceleri.

'' selçukiler kimseye itaat etmezler ve şehirlere yanaşmazlardı. hayvanlarını otlatmak için çayırları takip ederler ve bolluk zamanlarında ortalığı doldururlardı. kimse bunları korkutmaz ve geri dur demezdi. sultanlarlar bunları ürkütmüyorlar, darlık vakitlerinde( yani askeri yardım gerektiği vakitlerde) lüzumları olur gözetiyorlar (iktalar ''maaş'' veriyorlar) ve mühim vakalar (savaşlar)için saklıyorlardı''

söze gel.
Tanrı dünyayı yedi günde yarattı. Bense benimkisini yedi saniyede mahvettim.
yaşamaya köpek gibi aç, ölmeye dünden razıyım.
Yapında bozukluk varsa, Benden mimarlık bekleme.
pazartesi giydim fesi.
aşkımı itiraf ediyorum ister sev ister sevme.
Bir krala ihanet için bir tek bıçak yeter de artar bile.
(bkz: Fuller)
Eski milletlerin helak olmasının sebebi, zengin ve makam sahibi olanlardan biri suç işlediğinde cezalandırmamaları; fakir ve güçsüzlerden biri suç işlediğinde onları cezalandırmalarından ötürü kaynaklanmıştır.
Hadis-i Şerif
bir yalan kırk yalan söyletir, kırk yalan kırk mahcubiyet getirir.

dedem bu ata sözünü pek sık söylerdi, allahtan bizim sülaleden yalancı insan çıkmadı, çıkamaz.
(...)Ben de herkes gibi günlük sevinçlerin, heyecanların akışına kapılıp gidemez miyim? Neden olaylar, benim üzerimde silinmez izler bırakıyor? Kaderime lanet ediyorum.
seni sevmeyen birini bulursan, git sen de onu sevmeyen birini bul, sevişin gitsin yahu...
sadakat; ya birine doğru koşmak,ya da birinden kaçmaktır.
Konuşsam tesiri yok sussam gönül razı değil.
Gelecek için planlar kurardım ama bir şeyin farkında değildim: Kaderin de bir planı vardı. Güçlü olanın planı da daha ağır bastı hep.
senden gayrı ne varsa s*ktir et.
kornere sevinen aptal seyirci, nasıl koydu lewandowski
Her Nefretin içinde Mutlaka Bir Mazi Vardır ve her Nefreti Uyandıran Mutlaka Bir Acının Eseridir.

alıntı.
seksin son derece kirli, kötü ve tehlikeli olduğunu insanların beynine öyle bir kazırlar ki, kişi cinsel ilişkiye girmenin ne kadar zevkli olduğunu bilse bile, yine de yapmaz. * *
güncel Önemli Başlıklar