bugün

Bir gerçek.
Olsaydı, 29 yaşında müzmin bekar olmazdım.
Evet, sorun bende, çünkü ben gerçek sevginin peşindeyim olaki bulursam evleneceğim.
Lakin şimdiye kadar karşıma çıkan kişiler tipim ve işim olduğu için benimle beraber oldular. Beraber oldular derken cinsel münasebetten bahsetmiyorum flört, sevgili anlamında. Velhasılı ne ben onları sevdim gerçekten, nede onlar beni. Devletler gibiydik Karşılıklı menfaat ilişkisi.
Oysa gerçek sevgi bunun ötesinde yüce bir duygu olmalı. Yahut bana öyle geliyor. Yaşamadığım için bilemiyorum.
Bu küçük kıssadan hisseyi buraya usulca bırakıyorum çünkü ilerde bekar kalırsam ağlayarak evlenirde bir ailem olursa gülerek okumak istiyorum sözlükcağzım.
Görmesini bilmeyenlerin gerçeği. Bu bakmak ile görmek arasındaki fark gibidir. Sevgiye gelince, ben her sabah bir yerlerde görüyorum. Bazen sokak hayvanlarına su veren bir insanın gülümseyen suretinde, bazen ağaçlarda yuva yapan kuşların cıvıltısına kulak kabartan çocukların yüzünde, bazen yollarda ama çoğu zaman yüzlerde. Sevgi hep daimdir. Ama insanoğlu hep seksin pazarına kurban verir benliğini. Seks güçlü, sevgi naiftir. Yenilip ebeden kazanan olacak şey sevgidir.
güncel Önemli Başlıklar