bugün

günümüz ilişkilerinde kadınların ezici çoğunluğunun, dış görünüşü çekici, ağzı laf yapan, fırlama ve zengin tiplere ne kadar yakın olduğunun gözlemlenmesiyle anlaşılan durum.
kabul etsek de etmesek de dış görünüşün çekici değilse, ağzın laf yapmıyorsa, güldürmüyorsan, zengin değilsen yalnızlığa terk ediliyorsun.
ben de zeka ve kültüre önem veren daha fazla kadın görmek isterdim ama bir türlü göremiyorum işte. nasıl reddedeyim dış görünüşe baktıkları gerçeğini ?
Sen göremezsin, onlar seni bulur. Onlar seni bulunca da sen onları Göremezsin, ayrı mesele de.*
Sen kendin ol, bulan bulur, bulmayan bulmaz.
her güzel olana çekici olarak tanımlıyoruz bu çekici olmak esas hangi durumlar için kullanılır?
Burası rönesansın uğradığı bir ülke değil. Halkımızın % 99 u köylü. Kadınlarımız da. % 90 ı tipe bakmaz. Ōyle gelişmiş bir göz estetikleri yok. Rahat olun. En çok etkilendikleri şey cahil cesareti (narsizm) ikinci de zekadır.
Cem Yılmaz sevgilileri aşağıdaki gibidir:
Sema Şimşek.
Demet Şener.
Zeynep Tümerdem.
Deniz Barut.
Lal Dedeoğlu.
Cansu Dere.
Ahu Yağtu.
Ayşe Hatun Önal.
Bu çok normal birşey değil mi? Biz de güzel bulduğumuz kızlara daha çok ilgi duyuyoruz, bu da tamamen dış görünüşle alakalı birşey. Zeka, karakter vs vs bunlar sonra gelir.
kesinlikle reddedilemeyecek gerçek.
arkadaşlar, rahatsız etmeden her çifti gözlemliyorum. kimin kiminle vakit geçirdiğini de, sarmaş dolaş oturduğunu da, çıktığını da görüyorum. kadınların ezici çoğunluğu mutlaka kendinden uzun, iri yarı, ağzı laf yapan, espri makinesi, paralı tiplerle buluşuyor, çıkıyor, yatıyor. beni ' yaş farkı ' sebebiyle reddeden kadınlarla yaşıt bir kadının benden üç yaş küçük arkadaşıma nasıl baktığına bizzat tanık oldum. arkadaşımın benden farkı uzun boylu, kaslı, aşırı rahat, laf yapan ağza sahip olmasıydı.
yani siz benim yazdıklarımı reddedince gördüğüm şeyleri aklımdan silmiş olmuyorsunuz. belirtiyorum işte, kadınların yanında en kötü ihtimalle kendilerinden mutlaka uzun ve iri bir erkek oluyor genelde.
ben de isterdim sadece tipe bakılarak başlamayan ilişkilerin olmasını ama yalan söyleyemiyorum işte.
hatta erkeklerin de kadınların da çoğu tipe bakıp biriyle çıkıp yatıyor. gördüklerim başka bir şey söylemiyor. yoksa keşke haklı olsaydınız...