bugün

kendi kuru gürültücü spor yorumcuları, kendileri hakkında iyi şeyler söyleyINCE O KIŞININ taşaklarını yalayan renkLIlerin, adam gibi tek beşiktaşlı sunucu olan güntekin onay' ın takımını koruması ve gerÇEKLERI KONUŞMASı sonucu eleştirdiği sunucu. adam.
patronunun rıdvan dilmen olduğunu bildiği için, patronuyla fikir birliği yapan adamdır. bazen hızını alamayıp kendi düşünceleri yerine patronunun duymak istediklerini de dile getirir. bu yaklaşımını sevmesem de ilk cümlemdeki adamdır sözcüğünü vurgulayarak söylüyorum
koyu bir beşiktaş taraftarı olan spor spikeri.
evinden futbol spikerliği yapabilen sunucu.
güntekin sen ciddi misin repliği hafızalardadır.
(bkz: güntekin sen ciddi misin)
futbol bilgisi oldukça yüksektir.
9 mayıs 2012 atletico madrid athletic bilbao maçında içinde arda'nın olmadığı pozisyonlarda bile arda diyerek arda'nın manevi babası olduğunu düşünmemize sebep olan spiker.*
(bkz: muniain)
arda'nın vaftiz babasıdır.
maç bitmeden kupayı veren spiker.
ardalı atletico madrid diye diye kafayı yiyecek gibi görünen maç sunucusu.
--spoiler--
güntekin onay verdi.
--spoiler--
yorumculUĞUNA, sunuculuğuna laf yok Ama maç anlatamayan kişi. Hele Atleticonun 3. Golünde "heyecansız anlatıyor demesinler" diye zorla bağırması bitirmiştir herşeyi. Bir de 3-2 biten maccabi - beşiktaş maçında QUARESMAnın vole ile attığı goldeki yorumu vardır. O an dedim ki bu adam bi daha maç anlatmasın.

-ernst çevirdi, QUARESMA, QUARESMAaa pitTiŞ bi gol.
Burada pittiş derken müthiş demek istiyOR sanırsam.
Bir de tarihi barcelona maçımızda Kendisi vardı. Ulan o maçı sabri ugan anlatsa daha bi efsane olurdu. Bir alıntı da ordan. Buyrun.
- Ahmet Ahmet gooholğıa.
--spoiler--
Arkadaşlık başarıyı getiriyor, başarı arkadaşlığı değil.
--spoiler--
Sen UEFA finalini anlat ondan sonra gel hafta sonu Rıdvan ile program sun, futbol konus.

hahaa
bir acı kahvemizi içmiştir
nerede murat kosova'nın ercan taner'in maç anlatımı nerede güntekin onay'ın maç anlatımı.

ek: "henüz 19 yaşında", "23 yaşında olmasına rağmen".... gibi cümleleri duymaktan gına geldi, kendisi anlatmaktan bıkmadı. Zaten kendisi de dedi çok sık tekrarlıyorum umarım mesajım alınmıştır felan diye. Buradan kendisine hatırlatmak isterim ki, athletic bilbao mali ve ideolojik sebeplerden ötürü zaten kadronun çoğunu gençlere emanet etmiş. athletico madrid ise yaz mevsimi transfer döneminde 70 küsür milyon dolar harcayarak yeni bir kadro kurmuş. elbette araya 1-2 genç sıkıştıracak. sıkıştırmak zorunda.
buGÜN sampiyonlar ligi maçı öncesi schweinsteiger (googledan aratmadan yazdım valla lan) hakkındaki yorumu ile Diyecek söz bırakmayan yorumcu. Şöyle dedi Kendisi;
- schweinsteiger baskı altında da çok iyi oynayabilen bir oyuncu, hatırlayın almanya ile oynadığımız maçlarda, sabrinin o baskılı tempolu mücadelesine rağmen çok iyi oynadı. Orada bile çok rahat pas yaptı.

Evet Kendisi bunları söyledi buGÜN. Lan sabrinin her yeri pres olsa ne olur?
ntv spor'da Rıdvan Dilmen ile %100 futbolu sunan spiker.
Gafları ile ünlü spor yorumcusu.
fake twitter hesabının yardırdığı über spikerdir. http://twitter.com/#!/gntekinonay
şeytan rıdvandan ayrılması şart.
bir daha asla maç anlatmasını istemediğim ntvspor spikeri.
hem avrupa, hem türk futbolunu bilen 2-3 yorumcudan biridir.

babası bu ülkede fatih terim'den yıllar önce devrim yaratabilirdi ama ne yazık ki beşiktaş'a çok zor bir zamanda geldi ve istanbul futbolu onu çiğnedi ve tükürdü sonrasında da genç denilebilecek bir yaşta kaybettik.

bağış erten, ibrahim altınsay gibi çakma futbol uzmanlarını suya götürür susuz getirir...
bazı kendini bilmezlerce, futboldan anladığını sanan cahil cühelalarca eleştirilen, maç anlatmaması istenen yorumcu. ulen senin bildiğinin 1000 katı kadar bu adamın unuttuğu var davar. sen kimsin ki bla bla yapıyorsun bu güzel abimize. arkadaş şu sözlüğe sığırları almayın diye kaç defa daha diyeceğim bilmiyorum. adamın innovasyonu da yok. ne verecek arkadaş bu tipler sözlüğe. evet.
(bkz: günto)
güncel Önemli Başlıklar