bugün

güneşten korunuyorum ayağına kadınlığa özenen erkektir.
benimdir. gay miyim neyim ayolll.
Güneş altında pancar gibi kızarmaktansa bronz bir teme sahip olmak istemektedir.
erkek dediğin hakiki zeytinyağı sürer veya vücuduna kola döker öyle yanar o kadar!!
Beyaz tenliyse kendini korumak istemesi son derece normaldir.
kadınlar vücuduma güneş kremi döküp ufalayınca çok hoşuma gidiyor.
Hiç sürmedim erkek adam güneş altında 1 saat uyur kumların üstünde sonra kızarmış pilice döner.
Sek erkekler yalnızca sevgilisine güneş kremi sürer, umarım bunu kastediyorsunuzdur.
Beyaz tenli süt gibi erkektir ve hepsi benim Bebeğimdir.
Güneşte kremsiz yatıp bir şey olmayan kekolar yallah Afrika’ya.
vurduruyodur.
vurduruyodur.
ne olmuş güneş kremi süren erkeğe? yanlış bir eylem değil. domates gibi kızarıp, rahatlamak için vücuduna yoğurt sürmektense güneş kremi sür, yoğurdu da ye.
kendine değer verir.
Süt tenini muhafaza eden erkektir. Kıskançların söylemlerine mahal vermemelidir.
Geri zekalılıkla namus arasında nasıl ilişki kurabildiniz.
Tebrik ederim.
Erkek arkadaşım olur kendisi cildindeki değişimi görünce benim iteklememe gerek kalmadan kendisi sürmeye başladı. Sivilcelerini sıktığı için güneş lekeleri kalmıştı sinozun lekeli ciltler için olan güneş kremini kullandırdım (bazen zor kullanmış olabilirim aghas) lekeler yok dencek kadar azaldı. Sevgilimin nezdinde tavsiyedir sevgili erkekler.
Bu köylü pixie güneş kremi görünce içer ya. Solante kullanmayan ılıktır.
Çilekli süt içer tek başına barbi filmine gider.
Muzlu daha güzel vizyonsuz herif.
cildinin korunmasını isteyen erkektir. ilaç kullanırken ben de sürerdim. sürmeyince domatese dönerdim. güneşi hiç sevmiyorum muhterem, gece insanıyım ben..