bugün

arkadaşları tanımadığımdan kafamın rahat olduğu sözlük. Sülalem rahat benim.
(bkz: kim bunlar)
(bkz: utanacağınızı bilsem yüzünüze tükürmek isterdim)

Ama ondan da anlamazsınız ki siz...
okumadım ama neco bu sefer haklı. evet.
Ancak bir karakter üZerinden nefret kusunca ve hiç tanımadığınız karakterleri Üç beş yazı üzerinden değerlendirip etiketleyip aşağılayınca kendinizi iyi hissediyorsunuz, tam da bu sebeple. Bak makale yazdırdı sana, hangi sebeple?

Ben bunları asla yapmam mesela ama siz böyle mutlu oluyorsunuz.

Ben daha yeni 10 gün çaylaktım. 10 gün yazmadım, hiç yoktum. Her gün lookin geçen en az iki Başlığa up vermekle kalmayıp 10+ entry ile gündeme soktunuz.

Aynın en az 15günü çaylağım ama genelde 20 güne kadar ortalamam. Alıştım da, ev dükkan temizlenecekse aman çaylak olunca yaparım falan diyorum, arkadaşlarla gezmeye gideceksek bir iki forumsal kasayım da bari çaylak atsınlar diyorum, geçen yaz tatile çaylağıma göre çıktım mesela.

Öyle alıştım yani.

Nikaltım bir seneye yakın kapalı, geçen bi 20 gün açıktı o kadar ama maşallah çok heveslisiniz.

Arkadaşlar sorun bende değil sizde.

Ben çaylakken bile bir hafta on gün yokken bile yani ben görünmezken bile siz beni şuradan pasive edemediniz ya ona yanıyorum.

23milyon entry içinde, 3milyondan fazla başlık içinde sizin algıda seçiciliğinizin temayülüdür bu gündem olmayan içerikler.

Cevabı sizde.
Cevap içinizde.
Cevap kasıklarınızda.

Siz böyle yapınca da biZim asla problemimiz olmamamış ve olamayacak bacılarımız da bize kinleniyor. Suçlu biz gibi.
(bkz: böyle buyurdu bilirkişi)
Ahhahaha durup dururken nereden aklına geldik canım ya. Kimsenin umurunda değildik ne güzel.

Olmayan sözlüktür.
Meme sözlüktür o. Uludağ olsa duramazsın.
uludağ sözlük'tür.