bugün

ulu'da bulunan ve tıklanınca komik görüntülerle karşılaşılan buton. ülkecek domaltıp götümüzü sikseler kimin memesi daha güzel tarzında başlık açacak üyeler var.
An itibariyle midir bilmem ama mobilde görünendir.

Ama sayfanın dibinde görünmektedir ve gündeminiz batsın mesajı verilmektedir.
görsel
10.10.2015
Ankara'da barış mitingi öncesi patlama.
A8 ve 99'a karşı flopta A89 gelmesi ve bütün parayı A8 döper ile kaybetmek. lan diyorum lavuk niye koydu milyonları masanın üstüne meğer floptan set olmuş. sikildik ahali. (bkz: bad beat).
Sözlük içinde bulunan buton.

Mobil sitede sayfayı yenileyince direkt buraya atıyor, arkadaş ben bugünden takip etmek istiyorum başlıkları amk.
(bkz: logoya tıklayınca gündem sekmesinin gelmesi)
Mobilde direk bu ekran geliyor. Hatta bu ekran da değil takip ettiğin birinin entrysi geliyor. Düzeltin eskisi gibi olsun mk.
genellikle seks ve fantezi dolu başlıklardır bilimsel veya tarihsel bir şey görürseniz şanslı bir gününüzdesiniz. hemen loto oynamaya gidin, evelallah tuttuğunuzu koparırsınız.
Uzun yıllardır televizyon izlemiyorum. Bununla övündüğüm de yok, televizyon izlemediğim zamanlarda atomu parçalamıyorum. Bazen internette gündem başlıklarına rastlıyorum. Bazı isimleri hiç bilmiyorum. Özellikle siyasi gündeme dair detay haber öğrenmemeye gayret ediyorum. ignorance is bliss diye boşuna dememişler sonuçta. Ülkede olup biten manyakça şeylerin izahı yok. Mizahını da yaptırmıyorlar. Minnoş kendimi üzemem o yüzden*
ıspanaktır.
Sağlığınız için yılda en az bir ay uzak durmanız gereken hede.
sözlükte bulunan bir buton gün içinde son bir kaç saate en çok entry girilen başlıkları gösterir.
türkiye'de asıl gündemin unutturulmak için iktidarın nasıl taklalar attığına her geçen gün şahit olup görmekteyiz.
Dünya ve Türkiye ile ilgili gündem fotoğrafları, tarih sayfalarına geçecek benzersiz görüntüler, işinizi ısıtacak eşsiz kareler ve günün çok konuşulanları, okuyucuların aradıklarını kolay bir şekilde bulması için özel olarak tasarlanan haber365 web sitesinde kullanıcılar için tek bir çatı altında toplanıyor.
incide trend derler ona.
ülkemizde çok kısa süre popüler olup unutulan şeyler.
işler karışıyor:ABD bizim Anka'mızı düşürüyor ve uçağın incirlik'ten kalktığı söyleniyor...Terör örgütü Hamas saldırdı ve israil savaş ilan etti.Amerika doğrudan Yahudiler'in yanında olduğunu söyleyerek,destek gönderdi.BOP'çu "van minut" söyleminden vaz geçti ve "yangına körükle gitmeyin" diyerek Filistin'e aklınca ayar verdi.Amerika lafı bükmeden taraf belirtirken Yahudi Cesaret Madalyalı,din diyanetle ilgisi olmamakla eleştirilen CHP'nin bile Filistin'i kayırdığı açıklamaların yarısının çeyreğine dahi erişemedi...Hep kötü haber var.iyi haber yok mu?Olmaz mı:Ekonomiyi eleştiren sokak röportajına müdahil olan Akapeli Tayyipist,istanbul ulaşımının sorunlarından bahsetti.