bugün

hem sağlığı hem de cebinden parası giden kişidir.
hayallerini sigara içerken canlandıran, yalnız ve umutsuz insandır belki de.
Bir ayda 300 TL sigaraya veren insandır. 300 TL'ye daha farklı Aktiviteler yapılabilirdi.
Nedir sıkıntın dinlerim anlatmak istersen denecek insandır, cahil kelimesi pek şık olmamış.
o parayı sigaraya vermese idi muhtemelen bir ferrari parası biriktirmiş olacak insandır. hatta 1 buçuk paket içiyorsa kim bilir boğazda bir yalıyı bile kaçırmış olabilir.
west alıp o parayı daha idareli harcamasını önerdiğim kişidir.
tabi ki içmese daha iyi.

yaşasın dumansız hava sahası.
o 10 tlyi laf edenin götüne soksa dha çok insanı mutlu edecektir.
gebermeyi hakeden kişidir. kurban bayrmında kurban alıp kesin desek abi çok pahalı yeeaaa abi durumum yoq yaaeee derler, ama iş sigara ve alkole gelince, yaklaşık 5 koyun parasını hiç acımadan harcarlar...
Başka insanların harcadığı para neden başka insanları rahatsız etmektedir? isteyen istediği sigarayı içer, maddiyat ve zevk meselesidir.
taksitle araba alınır o parayla.
hesaplayan adamın olaya el atması gerekir. evet neredeler?
zam gelince ; olsun ben hep 10 liralık alıyorum diye kendini teselli edendir.
hem sağlığı hem de cebinden para giden kişiye cahil denmez de ne denir.
para sıçıyorsa sorun yoktur.
Perstige içip 5 lira veriyozz yeaa diyicek liseliler.beklenmektedir.
bunu diyen cahil sen nelere veriyon 10 lirayı...
günde 10 tl çöpe atandan farkı olmayan kişidir.
3.5 liraya kaçak sigara alan insanların da varlığını unutmayalım dedirtir.
Ayda 300 lira civarı parayı çöpe atan insandır.
Parliament içiyordur.
keyfinin kahyalarına hesap vermeyecek cahil insandır.

Başbacanına özenip "sigara kaka yea" "sigara pahalı yea" diye çemkiren kekolar türedi. Ulan hiç utanma arlanma haya edep yok bunlarda yemin ediyorum! 850 lira maaşla anasını siktiği, yazın götünün arasını pişik edip penguen gibi gezdirdiği adamın tek eğlencesine de böyle sik gibi kalıplar bulurlar. ulan o 10 liralık sigarayı içenlerin çoğu zaten patron veya durumu iyi olanlar. Cahilin önde gideni seni...

Fakir samsun 216'ya, viceroy'a devam ediyor veya tütün sarıyor!

Az yaşam kalitesini yükseltin insanları zorla cahil bırakmayın millet sigarayı kendiliğinden bırakır belki. Hem gelecek kaygısı taşıyan milyonlar yarat zorla cahil bırak hemde "zigara içiyolar yeaa" diye çemkir!

ırzınız mı kırık ahlaksız mısınız nesiniz amk!
götünde mi söndürüyoruz da bu kadar dertleniyorsunuz diye de konuşabilir üzerine. sana ne amına koyayım para benim gırtlak benim.
bir paket sıgaraya 10 lira bulup saklayacak yer bulamayan cahil insandır. çorap içi en ideal saklama yeridir.