bugün

eğer bu erkek ise; ''o ne lan öyle şey mi olur?!'' dedirtir. sabah babayla konuş, kahvaltıda konuş, öğle yemeğinde konuş, 5 çayında konuş, ikindiden sonra konuş, akşam yemeğinde konuş, yatmadan önce de ninni söylesinler bari.
benim annemle her gün yaptığım şey sabah arar napıon günaydın kapat 1 saat snra tekrar napıon 1 saatte neler yapmış olabilirim ki. bi de ulaşamayınca 100 defa aramak ölmüoz merak etmeyin bu kadar.
ilk senesidir sakince alışması beklenmelidir.
hazırlıkta okuyordur.malum alışma evreleri.
mühendislik okuyordur ve erkenden 5. yıl haberi için ısınma turları atıyordur.
belki de ilk defa ailesi yanında olmadan başka bir şehirde uyuyan insandır.evhamlı bir annesi vardır, ev özlemi çeker, geceleri uykusunda döner, midesinde makarna tabakası oluşmuştur.
ilkokul 1.sınıfta annesinden ayrıldı diye zırlayan çocuktur. ana kuzusudur. (bkz: hor görmemek lazım)
Ailesiyle yaşıyordur. 7 az bile amk.
erkekse " yuh " dedirten durumdur.
Ailesini gerçekten seven kişidir ama bokunu çıkarır. Maksimum günlük 2.
ilk senesidır. Ikinci sınıfta günde üç'e duser. Üçüncü sınıfta günde bir. Son sınıfta ailesi arar sitem eder arayıp sormuyorsun diye. Okul bittiğinde de memleketine geri dönmez eğer istanbulda yaşıyorsa oraya yerleşir.
benim var böyle arkadaşım belki 10 kez arıyorlar ama sebebini bilseniz yetmez sigaranız.
Anne lan bu, özleniyor işte.
Ilk senemde ben sürekli konuşurdum sonra baktım olmuyor mesaj çekmeyi öğrettim medajlaşmaya başladık.