bugün

bir zamanlar benim de yaptığım eylemdir. bir müddet sonra nerede olduğunuza aldırmadan uyuyakalıyorsunuz ve sizi uyandıramıyorlar.

buna sebep ise huzursuzlugunuz veyahut da mecbur oluşunuz. yani uyumamaniza sebep. karar alma sürecinde de bu gibi bir durum ortaya çıkabilmekte.
3 bucuk saat uykuyla merhaba televole ihihi.
Artık normalleşendir. Uyku problemi çocukluktan beri var ancak son birkaç yıldır hat safhada.
insanı gün boyu halsiz ve yorgun hissettirir.
işkencedir.
eğer bu az uyumak mecburi bi sebepten değilse , kimse bunu kendisine yapmasın.
7/24 ulaşabileceğiniz ve güvenli ödeme ile işlemlerinizi tamamlayabileceğiniz http://Https://www.guzeltaksi.com taksilerimiz ile hemen tanışmalısınız. Halkalı korsan taksi, Fatih korsan taksi ve diğer ilçeler için hizmet almak isterseniz sitemiz üzerinden bilgi alabilirsiniz.
Yavaş yavaş ölmek gibi bir şeydir. Uykusuzluk açlıktan önce öldürürmüş Araştırmalara göre.
yenidoğan bebek sahibi sözlük yazarıdır kendisi.
Bir aralar her gün isteyerek olmasa da yaptığım şeydi. Sabaha karşı 5 6 gibi yatıp sonra 8.30 civarı kalkıp işe giderdim. Uykusuzluk çekmezdim öyle gün içinde fakat sık sık hafif baş ağrısı olurdu. Gözlerimin hafif bozuk olmasından da olabilir baş ağrısı bak.

Ama güzeldi yani bir yandan da çalışan insan için kendine ayıracağı bol bol vakti olması demek oluyor çünkü.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar