bugün

harbi bitirdin.

gününüz aydın olmasın lan.
Günaydın. Gününüz iyi geçsin semtinize yezid uğramasın.
Günaydın millet, ben gün doğmadan pisilere ve köpkelere su verme işini hallettim. Mama vermemenizi/verememenizi anlarım ama lütfen sizde sizin orada yaşayan sokak hayvanlarından suyu esirgemeyin. Hepinize güzel bi gün diliyorum..

görsel
gününüz aydın, cumanız mübarek olsun.

işe gidenlere hayırlı işler, eşe gidenlere hayırlı eşler diliyorum.
Herkese günaydın. Bugün 4 Ağustos. Dünya Çalışan Bekar Kadınlar Günü imiş. Ayrıca hafta sonu olmazsam diye 3 günlük hava tahmin raporunu da bırakayım şuraya:

görsel
Günaydınlar olsun efendim! Hayırlı cumalar.
günaydın. Sevdiğim kız sevgili değil de sponsor bulmuş gibi bir gün.
Günaydın ve hayırlı cumalar sözlük.
görsel
Günaydınlaaar.. az güneşli, serin bir gün geçirmeniz dileğiyle.

Oy anam oy oy bu ne sıcak böyle ya Rabbim.. sabah böyleyse öğlen vakti nolur bilmem. Kaç gündür, Yandık piştik resmen..
gününüz aydın olsun.

bugün çalışanlar dünya sizin hürmetinize dönüyor lan.

akşam 8 de yatmışım üstüme gelmeyin mermi gibiyim. abi üstünde ne işimiz var demeyin bende bilmiyorum. şaka şaka lafın gelişi yani beni darlamayın demek.
Günaydın. işe gitmek istemiyorum. Gene geliyor 08.00 illeti
Sensin popçiki, günaydın kardeş!
Günaydın arkadaşlar.

Hava Çok sıcak. Motosiklet sürüp sırılsıklam olmak için yine harika bir gün. Götüme kadar akan teri “motosiklet üzgürlük yhaaa bilion mu” safsatasıyla absorbe edip, arabaların aralarından son hızla geçicem.
Herkese günaydın. Dün de spoiler ını verdiğim üzere bugün "köpek gibi çalışma günü". iyi çalışmalar herkese.

görsel
Sirkeli sarımsaklı günaydın.
görsel
(#46564634).

iyi karı eş olurdu bundan.

cay tozu...
gününüz aydın olsun. iyi tatiller dilerim.
Günaydın. Kimse beni tanımadığı için buraya geldim. içim sıkılıyor. Geçmişin hayaletleri ruhumu bastı yine. Ya o kadar sevilmezsem, ya başka hatıraların gölgesinde kalırsam diye ölüyorum korkudan. Günaydın.
gününüz aydın, sendromunuz bereketli olsun.

işe gidenlere hayırlı işler, eşe gidenlere hayırlı eşler diliyorum.
Eyvallah yiğenim.
Günaydın. Herkesin her konuda bir fikri oluyor işte.
Günaydın. işiniz rast gitsin semtinize yezid uğramasın.
amin mübarek.

selamünaleyküm deyince yobaz diyolar gerici bu it diyorlar o kadar içenin sıçanın arasına böyle sızıyorum.
Günaydınlar olsun efendim! Yezid'in de -babası olacak sözünden dönen namertle beraber- canı cehenneme! Hayırlı selamın aleykümleriniz olsun! Hoşluk içinde kalın! Eviniz şenelsin, ocağınız kurumlansın, BOP'çunuzu tez vakitte en sevdiğim melaike Ezrail alsın! Amin!
Bir gün de biriniz bu kilo batra inşallah bugün kız düşürür demiyosunuz yazık size ama yine de Günaydın.