bugün

güzel karı, nevet.
delinin tekidir ama gene de iyidir

hiç sesi de çıkmıyor

nerede ya la bu iskeletor.
görsel
hecelerinin yeri değişince daha güzel olan isim. (bkz: şengül)
Ülkemizin güzel şarkıları olan şöhretli ablamdır.
görsel
görsel
Son giydiği kıyafetin bu kadar çok tartışılmasının nedeni, Gülşen'e çok ama çok yakışmış olmasıdır bence. Çekemedik gene.
görsel
görsel
Pardon da bu kiyafette ne var? Kadin tercih etmis giymis ayrica kendisi bir sahne sanati yapıyor. Hem ben ozel bir bolgesini acik falan da göremiyorum gayet ustu kapali ne diye kendinizde hak gorup elestirebiliyorsunuz anlamis degilim. Gulsen geçirmiş zaten sozleriyle.
konserde giydiği;

Etek: Christopher Esber - 5.250 TL
Küpe: Paco Rabanne - 2000 TL
Bluz: Christopher Esber - 3.900 TL
Ayakkabı: Bottega Veneta - 8.750 TL.
gülşen'in dediğine göre bildiği kadarıyla tarkan ile ozan çolakoğlu çalışıyorlarmış. gülşen de seneye albüm çıkarmayı düşünüyormuş.
görsel
(bkz: şengül)
Hastasıyım.
neyyyleyim ben sensiz beniğ, bedeniiiiğm, ruhum enkazzğ
dilerim ki el koynunda hatıram seniğğ uyutmaaz
Neyyyleyim ben sensiz beniğ
Bedenim, ruhum enkağğz
Diyelim kalbiğm unutsa, iliğim, kemiğim unutmağz

https://www.youtube.com/watch?v=JwV1gGjK9vY

bayılıyorum sana.
deliriyorum.
(bkz: şengül)
çok güzel bir tarzı vardır. konuşma tarzı çok güzeldir. yıllardır şarkılar yapan ünlü bir şarkıcı ablamdır. of of, kömür gibi yanıyorum.
Gül bahçesi anlamına gelen isme sahip, güzel mi güzel ve aynı zamanda yılların sanatçısıdır. Asıl adı gülşen bayraktar'dır. Ozan Çolakoğlu'nun eşidir. Tarkan'la arkadaştır. Türk pop müziğinin en önde gelen ve en bilindik isimlerindendir.
hecelerinin yeri değişince şengül olur, daha güzel olur. aynı durum aynur - nuray arasında da vardır.
Kendisini çok görmek istediğim bir şarkıcıdır. Aynı zamanda hadise ablamı da görmek isterim. Gülşen ablamın yurtta aşk cihanda aşk şarkısı süperdir.
görsel
görsel
47. altın kelebek ödülleri'ndeki görüntüsü ile yıllar geçse de dipdiri kaldığını gözler önüne seren şarkıcı.
benim ünlü ve güzel şarkıcı ablamdır. gülşen abla kendine iyi bak.
yılların sanatçısıdır. kendince tarzı olan ve başarılı bir şarkıcıdır.