bugün

dizilerine yansımıştır.

adını bile avrupa yakası koymuş kadın.

2 dizisi var ikisi de elitizm üzerine kurulu.

yer cihangir ken yalan dünyada, diğerinde nişantaşı.

ailelerden ne hikmetse soylu ve varlıklıdır. izmirlidir. paşa dedeleri vardır. ananne hep şatoda yaşar.

100 yıllık muhallebici vardı birinde. diğerinde ise ressam ve şairdi evebeynler.

gülse birinde editörken diğerinde oyuncuydu.

kadın ne kadar ezilmişse hayatta kendisini hayal ettiği dünya hakkında dizi çekiyor.

ikinci dizinin adı zaten her şeyi özetliyor: yalan dünya.
elitizmle taşak geçip mizah yapıyor ancak bunu algılayabilecek potansiyel maalesef memlekette yok.

güldür güldür izleyip gülün siz. seviye o.

geberin.
Elit olduğunu düşündüğü için yapıyor belliki.
kompleks değilde belki kendi hayat tecrübesi o yöndedir ve dolayısıyla yansıtabileceği en iyi şey de odur...

anladın?

yani zaten elit çevrede yetişen biri varoş mahallesi dizisi çekmeye çalışsa abes olur.

yok, gülse birsel sikimde olduğundan değil, avukatı da değilim ama böyle bir durum var yani.
Sunulan kanıtlar çok iyi.

Ben inandım. Çünkü iq'um 43.
Hiçbir kompleksi yoktur.
Güzel, eğitimli, kültürlü, komik, sosyal bir kadındır.
Yeri geldiginde Kendiyle de dalga geçmeyi bilir.
Türkiye'nin en köklü entelektüel geçmişe sahip ailelerinden birinden gelen bir gazeteciyle evlidir.
iki kaliteli komedi dizisini yazıp, oynamıştır.
Sizin yaladığınız tiplere ağız eğmediği,ayarı mizahla verdiği için nefret kusulan zeki ve akıllı bir kadındır kendisi.
Yalnız artık şuna tamamen ikna oldum,sizdeki aşağılık kompleksi asla bitmeyecek.
Villasız ve elitizmi özendirmeyen hiç bir dizi kaldı mı?

Hersey yalıda yasanır herkes zengin bide aşırı fakirler var hiç orta halli kimseyi göremezsiniz.