iş, okul, dert, tasa derken gülmeyi unutuyoruz. Fakat bazen bi tebessüm ettirecek anlarda olmalıdır hayatta. abi ben gülemem somurturum demeyin. gülmenin sağlıktan tutun bir çok faydası vardır.
gülmek için nedenler:

- zekayı geliştirir, beyne oksijen gitmesini kolaylaştırır. (oksijen kafa yapmasın)
- fazla kiloların düşmanıdır,günde 10 dakika gülmek 30 kalori yakmak demektir. (genede egzersiz yapmaya devam edin)
- bağışıklık sistemini güçlendirir.
- cinsel hayata olumlu etkisi vardır. (gülmek hormonel dengeyi düzenler)
- özgüveni arttırır. (+++respect)
- tansiyonu dengede tutar.
- sinir stres halini uzak tutar (polyana olursun)
- kan şekerini düzenler.
- karın kaslarını çalıştırır (göbek eritmek için iyi yöntem)

espirisi bi yana insan bazen gülmeyi unutuyor.
yüzümüzü hafif bir tebessüm kaplar ya basit bir olayda bile olsa o anlar değişilmez be abi .
o an anlarım hayattan tat almayı.

gülün ki üzgün olduğunuz belli olmasın.
gülün ki sizi ezmek isteyenler hayal kırıklığına uğrasın.
gülün ki hayatın hala yaşanabilir olduğunu gösterin..

gülmek sana çok yakışıyor....
Fötunu siktigim bir kac veledin bana dayılanması gulmem icin yeterlidir.
görsel
https://www.youtube.com/watch?v=onnW5r7rMj4
Müzik dinlemek. Yeni tecrübeler edinmek. Bağırmak. Yeni bilgiler edinmek. Birşeyler keşfetmek. Saçma olan fakat yapıldığında insanı mutlu eden küçük şeyler (salıncakta sallanmak,lunaparka gitmek,hayal kurmak,gezmek vb.). Yaptığın yanlışları umursamamak. Kendini sevebilmek. insanları güldürmek. Hobilerini yapmak. Değişim içinde olmak. Kendini tanımak. Yasak olan şeyleri yapmak(mesela ben kuralları çiğnediğim zaman kendimi mutlu hissediyorum kişiye göre değişir.). insanların sizi kabul etmesiyle uğraşmamak kendiniz gibi davranmak.