Vurduruyordur.
Bir müddet direndim ama sonunda kanım çekilmeye başladı.
Tabula rasasını işlemenizi bekliyordur.
Anlasan ne olur boş beleş konular.o onu demiş öteki başka şey bahane ya.
ali desidero'nun işine gelir.
Türk kızlarının %99'u.
herkes felsefeden anlasa felsefecilerin büyük düşunürlerin zerre önemi kalmazdı herkes felsefeden anlamak zorunda değildir.
Felsefeden anlayan bir adet hanım kişisine doğru gülerek yönlenin. Yaptım oldu pişmansam namerdim evet.
Kadının çok bilmişi, çok konuşanı Adamı kahreder...

Böyle bir tip buldunuz mu, hele ki entelektüel hiçbir kaygısı yoksa yıldırım nikahıyla evlenin.
gülüşü güzelse gerisinin bi önemi yok.
oturup felsefe öğrenmeye en baştan başlanılabilir.
Anlamını bile bilmediği Antin kuntin süslü kelimelerle felsefe yaptığını ve çok entelektüel olduğunu sananların yanında samimi kızdır.
hiç kimsecikler anlamıyor zaten dert etme güzelim der otomobile atmaya çalışırdım. ama kafam nasıl güzel nasıl güzel.
en azından felsefeyi anlamadığını bilmesi ve bu yüzden moralini bozmayıp gülümsemesi iyiye işaret olan kızdır. eğer ilgisi varsa bu alanda kendini geliştirebilir.
Çok ve gereksiz konuşmayan kızdır erkek versiyonlarını bekliyoruz...
"çok mu komik" deyip bozarım.
Öküzün tekine rast gelmiş kızdır.

Felsefenin sırası mı angut diyemiyor...

Konuyu bir fıkra ile anlatmaya çalışalım...

Mahalle de boylu poslu kaslı delikanlı bir kıza sevdalanmış ama kız gidip çelimsiz sıska bir terzi ile evlenmiş. Zaman geçer terzi ölür ve delikanlı içinde sevda ateşi sönmediği için dul kalan ilk göz ağrısına evlilik teklifi eder.
Neyse, evlenirler.

ilk gece yatak odasında gerdeğe girdiklerinde delikanlı kendisi gibi boylu poslu kaslı birini bırakıp kızın gidip sıska çelimsiz terzi ile evlenmesine fazla içerlediği için soyunduklarında kızın karşısına geçip başlar "senin evlendiğin terzi de böyle boy var mıydı? Böyle kas var mıydı?" diyerek kendini övmeye.

Kız susar, bekler, sabır der ve dayanamaz "haklısın, rahmetlinin böyle kasları boyu falan yoktu ama rahmetli olsaydı şimdiye kadar seni ziktiydi, beni de ziktiydi, üzerine de iki takım elbise diktiydi" der.

Böyle buna benzer bir durum yaşanmış ki kızcağız "ben felsefe falan anlamam" demiş.
Sabırlı kızmış.
ooo hem güleç hem de felsefeden anlamıyor.

Benimle evlenir misin aşkım?
(bkz: şansınıza küsün beyler)
Presokratik dönem filozoflarının ontolojik mütalaaları üzerine 3-5 kelam edemeyeceğim kızı napayım ben?
Hiç anlamıyor oluşu sıkıntı. insan biraz düşünceleri anlayabilir.
Bu kadar aptaldan uzak durmalı.
Amaaan sikeyim felsefeyi biraz kendinden bahset denilecek kizdir.
Kendi payıma, Yok aslında birbirimizden farkımız, denilesi.
Survivor mu konuşacağız lan kahpe diyerek tokat aşkedeğim kızdır.
insanın kendini bilmesi kadar buyuk bilgelik yoktur. biliyormuş, anlıyormuş gibi yapmadığı için taktir edilmesi gerekir.
Biz erkekler her konuşmamızda kant'dan girip hegelden çıkıyoruz zaten...