bugün

Acayip kulak tirmalayan, kafa beyin birakmayan bir program.
Bizde de acik suan izliyolar sen hayirdir.evet.
beğenmeyen kendine tıpa taksın efendim. çocukları o yaşta alıp eğitmek çok güzel bir hareket. o çocuklar yazın boş kalacağına ne güzel oyunculuk deneyimi kazanıyorlar. içlerinden ilerde çok kaliteli oyuncular da çıkacak.
ayrıca komik olmayabilir bazıları, belki oyunculuğu komediye değil drama yatkındır. olamaz mı? o da zamanla keşfedilir zaten.

faydalı bir programdır efendim. ben ara ara izleyip gülüyorum. zaten ben biri gülünce de doğal olarak gülüyorum. o çocuklar da komik gülüyor.
görsel
Çocuklara tv de yer verilmesi çok hoşuma gitti, komik veya değil o kişisel bir görüştür.
dünya'nın en rezil en boktan en sikimsonik program.
adamı çocuk yaptırmaktan soğutur
arada rastladığım 5 saniye baktıktan sonra utancımdan kapattığım program.
güldür güldür programını izlerken genelde eğlenmeme rağmen pek ısınamadığım çocuk oyunculu versiyon.
Kendisine "kansey kansey" derim.
Gereksiz bulduğum programdır.
Aralarında gerçekten çok yetenekli çocukların bulunduğu güldürü programı.
Güldür güldür den daha komik olan program.

https://m.youtube.com/watch?v=ZS7SvERX-3A

Bu çocuklar güldür güldür ekibindeki yetiskinlerden daha iyi oynuyor mk. Çok tatlılar * .
ilerde iyi oyuncu olur bu veletlerden.
Geri zekalı bir nesil yetiştirme projesi var galiba ülkemizde? Bu da projenin ilerlediğinin en büyük ispatı.
sizin yaptığınız samimiyetsiz, yapmacık, komik olmayan, mimik kıpırdatmayan programınızdan da tiksinirdim. Neyse tv izlemiyorum zaten.

Sosyal medya ve tv sınırlanmadan bu ülkeden hayır gelmez.
artık sesli güldüm adıyla paracun denen şahsın exxenininde olacak.
Çocuk olmayan versiyonuyla çocuk versiyonu aynı zeka seviyesine hitap ediyorken niye iki farklı program yapıyorlar anlamıyorum.