bugün

gülben ergen'in çok ama çok ilginç fotoğrafı.

görsel
kesseymiş bari.
Her yerinde saçı var!
Ulan bunu eş yaptılarya..bişey demiyorum..
Temizleneymiş iyiymiş. Bu ne pislik gıı.
o zamanlar kıllısı makbuldü.
kendisi ilginçliğin ötesinde manyak bir kadın karakterine sahip, bazen idol bazen saatli bomba.
Memintolar da tombiktoymuş.
Aa saçlar perma mı?
Avret yerinin kıllarını uzatması, temizlik kurallarına riayet etmemesi Şok etmiştir.

Kızım Ne Bu kıllar ne, japon musun sen?

Çok genç ama bu fotoda kıyamam,
Şimdi öyle değildir...
Kıllı.
Kesin.
Lütfen kıllarınızı kesin.
Arpa boyunu geçmesin!
O siyahlık umarım düşündüğüm şey değildir. 80'lerde baya modaydı bu iş ama 90,lara da sirayet etmiş belli ki.
hijyen kurallarına uymadığını gösterir fotoğraftır. bir de eşlerini bırakıp buna düşen adamlar var. kadın yerli ve milli yuva yıkıcı.
"saçları kıvırcıkmış ya laaaa" dedirtmiştir. belki hep kıvırcıktı ama hiç dikkat etmedik tabi..
Kadın şimdi daha güzel...
her haliyle ilginc bir kadin zaten tuhaf geliyor bana. o yuzden pek garipsemedim.
Tanım: Konusuz filme konu olmuş ünlü türk kişisinin gençliğine dair bir fotoğraf karesi.

Olur öyle şeyler. Çokta şey etmeyin.
Her yerde saç var kimin bu saçlarrr?
Zannederim kalben cevabını bulmuştur.
prizleri neden o kadar aşağıya monte ederler hiç anlamam.
türkiye'de imkansızlığın ne derece olduğunu gösteren bir ibret fotoğrafıdır. (bacım hamam otu diye birşey var hiç bilmiyorsan onu kullan bari.) umarım o dönemleri bilmeyen arkadaşlar türkiye'nin ekonmik olarak nereden nereye geldiğini anlamıştır. evde buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi yoktu falan bırakın jilet yoktu jilet....
eski türkiye böyleydi işte!
ünlüler bile permatik bulamıyordu. *

cehape dönemi! bilen bilir!