bugün

Gözlük kullanan erkektir. çekiciliği var mı bilinmez.
zaafım olan erkektir sözlük. utanmadan kişisel entryi yapıştırıyorum ama içimde tutsam dert olacak. seviyoruz, sayıyoruz. *
''lan lens taksam daha çekici olurum belki'' diyen erkektir.
Kızların gözünde iticidir. Lens kullanmalıdır, farkı hissedecektir.
hem fazla kısa saç hem de uzun saç yakışmaz. tam orta bir saça sahip olması gereken erkektir.
*
nedense gözlük erkeklere yakışmayan bir aksesuar. hem numaralı hem de güneş gözlüğü olarak ben yakıştıramıyorum. bu yüzden gözlük kullanmasa daha iyi olacak erkek, erkeklerdir. kadınlara ise yakışıyor.
Zeki görünen aptallardır. (bkz: ben) neden ben ya bir çok insan gözlük taktık diye atomu parçalayalım istiyor ne bileyim böyle çağ falan atlatalım istiyor lan fantezi olsun diye takmadık gözler yamuk anlıyor musun. Bi de " gözlüklüler zeki olur" lafı yok mu kasılıp kalıyorum bazılarına yoooo ben malım dediğim oldu ama bi de solaksan tadından yenmez evet solak ve gözlüklüyüm sandığınız gibi kadar zeki değilim. Sadece işimi biliyorum.
Evleneceksen geldeki ahmet şükrü beydir. ***
Zevk diye takmıyoruz herhalde sağ olmuş 4 sol olmuş 3,75 gözlüğü çıkarınca babamı tanımam birde ileri astigmat var heyheyt bu gözleri alın siz en iyisi garantiye mi göndersek ne yapsak.
görsel
Benimdir gözlüğüm ve ben an itibari ile uluslararası ilişkilere giriş okuyoruz ama hala çıkamadık daha ıraktan bakalım ne olacak.

Saygılar...
afedersiniz biraz mal duruyorlar.
gözlük kullanmıyorum.

ancak bazı arkadaşların yorumları oldukça aptalca.
okumaktan gözleri bozulmuş bir adam sadece bilgiyle dolar.
ibnelikle değil.
Valla kimse kusura bakmasın ama gözlük kullanan erkek bana göre lens takan erkekten çok daha erkek.

Asıl lens takanlar bana biraz şey geliyor.
Gizlisi saklısı olmayandır.
Surprizlidir, Klark kent gibi dolaşıyorum caddelerde.