bugün

Bakın bunlara %99 u o lanet kalın çerçeveli gözlükleri kullanırlar. Sonra da yana yakıla şikayet ederler.

"Gözlük sevmiyorum, sevemedim. Ameliyat olacam, çizik attıracam" zart zurt. Bunlara 12 yaşından beri gözlük kullanan birisi olarak "çerçevesiz gözlükleri kullansan? Onlar daha şık duruyor, bende kalın çerçeveli gözlükleri sevmiyorum" dediğinizde bu sefer,

"yoo ben gözlüğü sevmiyorum, kalın olmasını da ben seçtim ama gene de sevmiyorum, ne alakası var çerçevesiz olmasıyla" falan derler.

Of. Çünkü babaanneme ve büyük babama benziyorsun o lanet kalın çerçeveli gözlükleri taktığında. Bunu sende biliyorsun, ama takmaya devam ediyorsun, sen zannediyorsun ki gözlük kullanmasını sevmiyorsun.

Ulan ben yıllardır kullanıyorum, hemde severek kullanıyorum neden nefret etmedim? Çünkü yüzüme yakışan gözlüğü kullanıyorum, ince anasını satayım ince. Çerçevesiz. Gözünde kaynak gözlüğü var gibi görünmüyor.
Belki de çevçevesiz gözlük yakışmayan insanlardır. Her güzel şey herkese yakışmayabilir sonuçta.
görsel
Ben 7 numaramayım ve 185 boyunda geniş omuzluyum ve sorun mu var?
benimdir.birkac yıldır kullanmadığım için su siralar numaramda büyük değişme olduğunun farkindayim
Hiç taşımaya niyetim yok o kalın çerçeveleri daha da.

Aman kim uğraşacak onla. Hem allah böyle yaratmış biliyor musun saygısızlık gibi yaradılanı değiştirmek o yüzden takmıyorum.