bugün

götüme benzeyemeyen (çünkü kimse onun kadar güzel olamaz) erkeklerin anlaşılmaz egosuyla aynıdır.
''O da bir ananın evladı dememek lazım öyle.''denesi başlık.
çirkin ama bunun farkında olan ve kimsenin kendisini beğenmemesini cool duruşuna bağlayan kızdır.kimse onu beğenmiyorsa zaten coolum ondan kimse bana yaklaşamıyor cesaret ister bana yaklaşmak diyerek tavrını takınır gereksiz yere.kendini kandırır o ayrı.
Hangi kızlardan bahsedildiğini anlamak için bluvelvenin götünün resmini görebileceğimiz bir linkle taçlandırılması gereken başlık. Varsayımlar üzerine entry girmeyelim. Net olalalım.
(bkz: hii göt dedi)
(bkz: götüm dedi kızlar dedi kesin türbanlı da der)
(bkz: götüme benzeyen yazarların anlaşılmaz egosu) * * * * *
(bkz: içimi okudun be abi)
tip yok ama mal bende diyebilecek insandır.
götün şahane olduğuna delalettir.
bu kızlarımızın yanında güzel hemcinsleri bulunur. bittabi; bu kızlarımız da kendini güzel olan hemcinslerinin yanında güzel zannederler. çünkü; kızlar sürekli güzel olmasada birbirlerinin orasını burasını facebook' ta fotoğrafını tumblr' da yazılarını beğenir.
görsel
yazı zaten uzun bunu da kimse okumaz diye alakasız kelimelerin bir araya getirilmesiyle oluşturulmuş bir kaç paragraftan ibarettir. Okumayı denedim ama anlamayı başaramadım.
realist düşüncenin ürünü olmayan bir başlık bence. hangi kızın bir göte benzeyebileceğini düşünemedim. her şeyin bir nedeni olmalı. eğer anlaşılmaz bir ego varsa neden anlaşılmaz olduğunun yanıtları değerlendirmeli. götüne benzer bir kızın anlaşılmaz egosunu yerden yere vuracağına götüne benzeyen bir kızın anlaşılmaz egosu niçin seni ilgilendiriyor önce bunu düşün.
üşenmedim okudum.yorumum: gönülsüz götten büzüksüz abdurahmanov doğarmış.