bugün

sebebi çeşitlilik gösterebileceği gibi, göt büyüklüğü insani aralığın dışında olanlara; bunu normalleştirmek için yapılabilecek tavsiyelerdir.
dar pantolon ya da tayt giydiğinizde seksi olmuyosunuz, götünüzü ufak hissettiriyor olabilirsiniz ama hala büyük görünüyor.
Dansöz olun da bir işe yarasın.
seks esnasında asla domalmayın. domalınca o göt 2.5 ile çarpılıyor.
götü büyük olanların verebileceği tavsiyelerdir. gidin hulka sorun.

(bkz: hulk)
oturarak üzerine bastırılınca küÇülmüyor melet, kadınsan basene erkeksen göbeğide büyütüyor bunu anlatmak ilk aşama .
pantolona girmek için verilen öğüttür.

Baseni olanın doğal olarak götü büyüktür.
tayt giymeyin ayrıca selülit sorununuz varsa kısa şort, bikini, mayo dan uzak durun...
bir de büyük ve dikse memnun olmanız gerekir.
sakın sallayarak yürümeyin.
zayıflamayı gözünüzde büyütmeyin.
buyuk gotlu hatunlarin dinlemeyecegi tavsiyeler.
ne de olsa bazilari buyuk sever, kotu kokmayin yeter.
ele avuca gelen popo olsun benim olsun, zihniyetinde bulunan bi kürek adam var piyasada sikinti etmeyin.
iki lafınızdan biri "sende o göt var mı bende var canım" demek olsun, kendinizle barışık olun.
yere yakın tutmak için özel bi çaba harcayın. en azından etrafınızda götü büyük ve yere yakın algısı yaratırsınız.
(bkz: dosta güven düşmana korku vermek)
mümkünse kimseye arkanızı dönmeyin.
Gerçekte büyük olması teoride büyük olmasından daha iyidir.
sıçmayı deneyin..
kadınlar için konuşuyorum; aşırı büyük olmadığı sürece götlü olmak güzeldir, eritmeye çalışmayın. hem ben de hafif büyük göt severim. güzeldir. yumuşak yumuşak.
aynaya bakip seksiyim sanmayin, o got sadece sicmaya yarar.
korse giyin. *
popo her yerde popodur. büyüğü küçüğü olmaz. çok gözünüze batıyorsa spor yapın. ama kilo verdiğinizde benim gibi her yerden eşit veriyorsanız yazık ki yazık.
dar pantolon için cepleri tam götün üzerinde değil de, biraz daha aşağısında bulunan pantolonların, götü daha küçük gösterdiğine şahidim. Üzerine de çok uzun bir şey değil de uzunluğun ceplerin biraz üstünde olan, gömlek, tişört vs. giyilmesi de daha bir küçük gösterir. kıçım büyük diye, bol ve uzun abuk subuk şeyler giymeyin, daha çok dikkat çekiyor.

farklı bir versiyonu için: (bkz: göğüslerinin büyüklüğünden rahatsız olmak)
(bkz: göğüsleri büyük diye dar giyinemeyen genç kız)
şüphesiz ki penisi büyük olan birine verin. (bkz: kanye west) adam zenci ya o yüzden.
eğer kadınsanız; üstünüze baseninizi örtecek şekilde uzun ve bol şeyler giyin. tayttan uzak durun.
bayanlar lütfen uzun bir şeyler giyin. aşırı büyük olunca mide bulandırıyorsunuz.
han devirin bence * *