bugün

kılık kıyafetini çevresindeki insanları da düşünerek seçen kadının alakası olmadığı konudur.
erkeklerin bir kısmının ibne olmasının bir nedeni de, çok fazla açık saçık kadına maruz kalmalarıdır. bir düşünün sürekli kadın memesi veya bilmem neresine maruz kaldığınızı, ıyyyggg. kadınların her daim gizemli kalmaları, erkeklerin onlara karşı daha saygılı ve istekli olmalarını sağlar. rusyanın hali ortada artık cinselliği birbirlerinin ağzına sıçarak yaşıyorlar. bu mantıkla açık saçık giyinen kişinin ağzına sıçıp, aklını başına getirmek önleyici bir tedbir olabilir. söyleyeceklerim bu kadar.
anneden baslanmasi gereken eylemdir. Once annesinin bacisinin gotunun kapatilmasi sonra baskalarina bakilmasi lazimdir.
http://www.youtube.com/watch?v=l42FgyV0svw
götü başı açık gezmekten daha kötü olan birşey var aslında .

götü başı açık gezmeyi matah birşey sanmak tır .

bu örtünmeyi emreden güce savaş açmak gibi bir şey dir çünkü !

sonun da kaybedilecek savaş yani .
işiniz gücünüz kadınların orası burası olmuş. Hani o inandığınız din var ya onun kutsal kitabında tesettür ilkesi ilk hangi cinsiyet grubuna gelmiştir ve halifeler bununla ilgili ne demişler bir bakın isterseniz. Kara çarşaf mı yoksa avret yerlerimi yazıyor? Hadi onu da geçtim et parçası olarak gördüğünüz kişilere He deseler köpek olacaksınızdır çoğunuz. Aklınıza güvenmemeniz de normal aklınız belinizin altında atınca...
bal gibi de istiyorsunuz. her lafınız, düşünceniz demiyorum, cinsellikle bağlantılı. gösteriş için güya karşısınız.
(bkz: alnı secdeye değen sapıklar)

bunları istiyor musunuz?
kuduruyosunuz di mi lan? hep o götü başı açıklara bakarak asılıyonuz ama içten içe hiçbirinin size bırak dokunmayı, selam verecek kadar bile değer vermediğini görüp kuduryorsunuz. seks performansınız 5 saniyeyi geçmediği için güvensizlikten kuduruyorsunuz. daha iyi olmak yerine, onları daha aşağı çekmek, dövmek size daha kolay geliyor di mi amına kodumun güvensiz döl ısrafları. merak etmeyin babanız da sizi 5 saniyede yaptı zaten. o yüzden bu sizin içinizde genetik...

bir istek. aslında bir fantezi. hatta ve hatta acınası bir dikkat çekme çabasıdır...
Ooo gecenin 31ci comarlari da gelmis bakiyorum. Bu kopeklerdeki ozguvene hastayim ya.

Yine de zekasini zorlayacak cumleler kurmus. Zorlanmis olmali ama bu atmiktan bozma satirlari yazarken.

- Degil mi comar?
- hoov haaauv.

Host amina koydugumun dinosu seni.

Eli yuzu duzgun bir kadin tarafindan begenilmeyecek oldugu icin escinsellige kayan gizli pasif ibne seni.

Kadin bilegi gorup 4 cm lik sikini kaldiran vasifsiz pezevenk seni.

Sie.
Bizde hırsız istemiyoruz ama işte.
görsel
Yalan söyleme istiyosunuz.
dedi ve ağzından salyalar aka aka izlemeye devam etti siyasal islamcı.

dekolte çatısı altında teşhircilik yapanları elbette kınarım. 2022 dünyasında bu tarz muhabbetler komik olmaya başladı.

1 yıl önce bu başlığa entry girecek olsam dediklerimin tam tersini derdim muhtemelen.