bugün

yaz aylarında daha da çok görülen yolculuk veya çalışma esnasında, koltukta veya sandalyede oturmaktan götün vıcık vıcık olma durumu. hele pantalondan belli olması ve yapılabilecek bir şeyin olmaması en büyük sıkıntısıdır.
göt boyutunun büyüklüğü nedeniyle çataldan başlayan ve kişiyi kilo vermesi için uyaran bir olay.
sonuçları için (bkz: kıl dönmesi)
fazla kilolardan götün terlemesidir. ıslak bir yere oturmuş gibi götünüzden sular akar. çevrenizin garip bakışları altında yolunuza devam edersiniz.
yazın özellikle deri yada plastik bir gibi bir koltukta oturduysanız, kalktığınızda sizi zor durumda bırakan bir durumdur. kalkıp çekiştirmek, yapışan giysiyi vücuttan ayırmak çok sıkıcı bir görüntü verir.
insanlık hali olan bir durumdur. kişinin elinde olmayan bir şey için kişiyi suçlamak, ona gülmek yakışık almaz zannımca. otobüste hıçkırık tutan adamın dramını bir kez daha hatırlatmak isterim.
kiloyla bi yere kadar alakası vardır. bu demek değildir ki zayıfların götü terlemez.
hacı bi de bacağa damlaması yok mu insanı ifrit eder. özellikle yaz günü devlet dairelerinde karşılaşılan durumdur. gene yaz geldi of of.
ne yaptıysam engelleyemediğim terleme. psikolojimi bozacak artık, özgüvem mözgüven bırakmadı. sürekli altıma kaçırmışım gibi gezmekten bıktım. hayır götüm kıllı da değil ama giydiğim donların hepsi nedense götümü sıcak tutuyor ve terletiyor. sırf götüm terlemesin diye markete giderken bile soğuk suyla duş almaya başladım, ona rağmen terliyor namussuz. bu konuda yardımlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum.
genellikle halk otobüsünde ve şehirlerarası otobüste meydana gelir, halk otobüsünde tehlikeli olabilir ama, sizden sonra oturan arkadan saydırabilir, o yüzden terlememeye çalışmalıdır.
keten pantolon giydirtmeyen olaydır.
Sosyal hayatın katilidir.
(bkz: geldi yaz ayları akar ter damlaları)
insan içine çıkartmayan iğrenç ötesi durum.
afedersin götünde patates baskı oluyor.
bu yüzden açık renk pantolon giyemiyorum.
Beden derslerinde gri klasik esofmanlardan giydigimde 15 dakika sonra yerime oturtturan durum.Lan bi benim mi totom terliyo ?!?
Edit: Kilolu değilim.
bugün sıra kuyruğunda öndeki adamın arkasında beklerken bir şey dikkatimi çekti. adamın mabadı sırılsıklam olmuştu. suya falan oturmuştur diye düşündüysem de belli terlemiş. yaz aylarının gelmesiyle sanırım etrafta daha fazla görülecek bu durum. bizim de götümüz terliyor ama uzun süre bir yere oturunca falan. ama belli olacak kadar değil. allah yardımcısı olsun bu da bir hastalık sonuçta. yani hastalıktır değil mi ?
edit: o herif beni bulup eksiledi. canın sağ olsun lan.
edit 2: adamın götüne ne diye bakayım lan. sen ileri baktığında tek çizgi halinde mi görüyorsun her yeri.
edit 3: bu konudan ne kadar muzdarip olan varsa alayı eksilemeye devam ediyor. ne dedim lan şimdi. insanlık halidir olur.
Pc başincda otururken acayip siril siklam sanki mactan cikmişim gibi oluyor amk.
Birde duş sonrasi yeni kiyafetleri giyeesin ani bi terleme gelir hava sicaklik degisikligindemi neden oluyosa olmasin mk.
bunu hiç yaşamam sanıyordum ama askerde terlemeyen tek bir yerim bile kalmadı yemin töreninde, terin vücudumda hareketini hissedebiliyordum.
kiloyla doğru orantılıdır efendim. şişmansanız o göt terler.
Kıl dönmesine zemin hazırlayabilir aman dikkat.
adanalı götü badanalıların belasıdır.
oluk oluk akar bazen.

(bkz: squat)
bir badass olduğunuzun göstergesidir.
dört saattir pc başındayım götümden oluk oluk ter akıyor biraz da ağrı var amk.
göt donmasından daha iyidir.
güncel Önemli Başlıklar