bugün

Her insan.
Egosunu tatmin etmek isteyen şahsiyettir.
görmemiş insandır herkesi de kendi gibi görür burnu beş karış havadadır zengin olmasalar bile zengin görünümü vermeyi bilen insanlardır.
Böyleleride var tabi.
görsel
Gösterişi herkes sever ama önemli olan herkesin ulaşabileceği cep telefonu gibi şeylerle gösteriş yapmaya kalkılmaması. Güzel bir araba al, gösteriş yap canımı ye.
Evet efendim, asaletle görgüsüz arasında bulunan ince çizgidir. Çevresindekilere kıskanma ile başlar ve çevresindeki insanları kıskandırma çabasına girmekle son aşamaya gelinir.
şöyle insanları gördükçe kan beynime çıkıyor, çok sinir oluyorum amk. atıcam şimdi iphone 6 plus 128 gb ımı duvara o olcak.
Babamdır. Tanıdığımızın otelinde çalışıyorduk. sene 2010. genç bi grup geldi. Hepsi taş. bende kız arkadaşımla havuz keyfisi falan. babamla kaynaşmışlar. babam sağolsun çekmiş bitanesini kenara. (benim özellikle samimi olduğum ciddi iyi niyetli ama çok yakışıklı erkek) Vay efendim 7 tane evimiz, 3 tane arabamız varmış. Adam bunu bana gelip aynen şöyle sordu; baban 7 tane evinizin ve 3 tane arabanızın oldugunu söyledi peki bu kadar varlık içindeyken neden burda çalışıyorsunuz?
O adamın gözünde bin kat yükseldin de benim gözümde noldun hiç düşünmedin tabii.
bende aynen şöyle söyledim; onun amına koyayım.
Sürekli kendilerinden bahsederler.
Çok iticiler.
fakirlerin itici buldugu insanlar.
zengini fakiri ,okumuşu cahili, fark etmez her türlüsü çekilmeyen insan türüdür.abartmayı pek severler.
an itibari ile ülkenin yüzde 90'ına tekabül eden insanlardır.

kandırmayın la kendinizi.
samimiyetsizdirler aynı zamanda.
güncel Önemli Başlıklar