bugün

nerede ne yapacağını bilmeyen camdan halı çırpan,son ses müzik dinleyen hemde ahmet kaya denen teröristi.
Evde her gün gürültü olur on beş kişi bir evde yaşar çoluk çocuk sesi yada kocası karısını dövüyordur onun sesi.
Apartman kültürünü bilmiyorsan yaşama Kardeşim git dağa niye geliyorsun şehire.
türk, kürt, laz, çerkez vb. diye ayrılmaması gereken şehir ve kent adabını bilmeyen komşudur. ırkçılık yapılmadan eğer aşırı rahatsızlık veriyorsa çevreye şikayet edilip yollanması gereken komşudur.
muhtemelen bir türk komşunun da gösterdiği davranışlardır.
komşusunun dedikodusunu her yerde yapan komşu kadar görgüsüz değildir muhtemelen.
bahsedilen görgüsüzlükleri her memleketten insanlar yapıyor efendim, eğer ki suçsa toptan defolup gitsinlerdir.
aynısının türkü üst katımda oturmaktadır.
rahat tavırlı insan tipidir. bizim üst kattaki Türk komşu da sabah saat tam 10.00 olduğunda güne ismail YK ile başlıyor.
kurban bayraminda berlinde evinin kuvetinde kuzu kesen komsu tipidir.
Bağrınarak konuşmalarından başka bir görgüsüzlüklerini görmedim. Bu da onların özelliği. Öyle kabullenmek lazım.
milliyetci bir şehirde yaşiyorsaniz hic karşilaşmadiginiz komşudur ki bu sebepledir seviyorum bu şehri..
Bakın efendim.
Insan komşusundan şikayetçi olabilir hatta nefret edebilir bunu onların ırkını bastıra bastıra söylemyi ırkçılık dışına çıkarıp meşrulaştırmaz.
Ayıptır.
Allah sabır ve akıl versin.
Ev de mangal yakandır.
Insanlarin huzurunu kaciran komsu turudur. Arkadas uruyorlar uruyorlar sonra koloniler halinde bi mahalleye dadaniyorlar. Bitmediler gitti.
tam 15 sene 5 kürt komşuyla yaşadım eve bir gelirler saat 5 de başlar eve dönüş zaten en az sayısı olan aile 22 kardeşti bide bunların ek paketleri olur seneler içinde evlenirler falan hele bide misafir geldimi binanın girişinden başlar ayakkabı kuyruğu o kadar öküz cahil bir ırk ki kendileriyle 20 metre içerisinde bulunmaktan bile utanç duyuyorum.

edit ; yaptıkları boktan patlıcan ve vb sikindirik yemek kokuları binaya bi sindimi 25 sene o patlıcan ve dolma kokusu gitmez.
doğası gereği anlayışlı olmak gerekmektedir. muhalif olursanız evinizdeki bir odada hak iddia ederler.
ırkının gerektirdiği davranışları sergilemektedir.
not:istanbulda emlak piyasasını alenen etkileyen bir durumdur. zira kürt komşuların olduğu apartmanlar ucuz iken diğer apartman daireleri daha pahalıdır. (bkz: ev alma komşu al)
edit: genç komşular rahatsız.
eşek sikmesi muhtemel komşu evlerden ırak.
allah kimseye kurt komusu vermesin birsine beddua ediceksiniz allah sana kurt komsu nasip etsin diyin.