bugün

Girişimci, yatırımcı bir kadın. ilerde bilinen biri olacağını düşünüyorum ama ne kadar ileri de kestiremiyorum. Gaziantep'li olabilir, Gaziantep'te çalışmalar yapıyordu. Şu an yeni projeleri var sanırım.
Gerçek eğitimci. Sıradışı ve zeki bir kişilik.

Bir edit şart oldu. Bu entry yazdığımda tanıyalı çok olmamıştı. Ona rağmen hayranlık uyandırmıştı. Şimdi iyi tanıyorum. En üstteki entrye katılıyorum. Bilinen biri olacaktır. Zeka dışında bir yanı var. Her konuşmada başka bir bilgi veriyor. Vizyonu tartışılmaz. Tanıyana şans. Tanıyın. Türkiyenin böyle insanlara ihtiyacı var.
Düzgün yetişmiş biri. Kadının evini yıktılar. izledim. Konuşmalarını dinledim. Velhasıl kendisini oradan tanıdım. Eğitimleri için aradım. Tanıştığıma çok memnun oldum. Çok dobra donanımlı bir kadın. Çok değişik bir eğitim anlattı. Türkiyede tek olabilir. Bana bizim eğitim sana uygun değil dedi. ilk anlamadım. Neden uygun olmasın diye içimden geçirdim. Tek tek açıkladı. Böyle dürüst insan kalmış mı dedirtti. Hocam okursanız umarım Türkiyede yaşarsınız. Bizim size çok ihtiyacımız var. Milletini seven ileri taşımak isteyen biri olarak hep aklımda kalacaksınız. Birgün sizden eğitim almayı çok isterim

Edit : Eğitim aldım. Yazmak istedim. Ne desem az kalacak. Herşeyi Dr.Çöçele bırakın.
yukarıda yazmışlar. bilgili, dürüst, zeki katılırım, hocamızdır güvenirim ama türkiye insanı değil. kurnaz değil. umarım gider.